Yükleniyor...
Sponsored

Revolut’un Eski Çalışanları, Kripto Yatırım Uygulaması Kuracak

Revolut'un eski çalışanları, kripto yatırım uygulaması kurmak için Index Ventures'in düzenlediği turdan 3 buçuk milyon dolar topladı.

Revolutun Eski Calisanlari Kripto Yatirim Uygulamasi Kuracak

Revolut’un eski çalışanları, kripto yatırım uygulaması kurmak için Index Ventures‘in düzenlediği turdan 3 buçuk milyon dolar topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Avrupa’nın güçlü yatırım devi Revolut‘un eski çalışanları, kendilerine ait kripto projeleriyle sektörün içinde kalmaya devam ediyor. Son olarak ekipten ayrılan girişimciler, kullanıcıların daha rahat kullanabilecekleri bir kripto yatırım uygulaması kurmak için çalışmalarına başladı.

Eski Revolut Çalışanları Kripto Girişimciliğine Atıldı

Revolut bünyesinde çalışırken tanışan Ayelen Denovitzer ve Shailendra Sason, 3.5 milyon dolar yatırım alan kripto yatırım uygulamasını tanıttı. İki girişimci, bu yılın başlarında Solvo ismiyle bir platform kurduklarını duyurdu. Solvo, katıldığı Index Ventures’tan 3.5 milyon dolarlık destek fonu topladı.

Gelen bu destek fonu ile 10 kişilik bir ekip kuran Solvo, ilk iş olarak iOS uygulaması üzerinde yoğunlaştı. Çıkarılacak uygulama ile piyasada yer edinecek girişim, şimdiden ilgi görmeye başladı.

Piyasaya çıkışını Ekim ayında gerçekleştirecek platform, kullanıcıların token alıp satmalarını sağlayacak. Aynı zamanda kullanıcılara, yatırımlarını değerlendirme imkanı getirecek.

Solvo kurucu ortağı Denovitzer, şu açıklamalarda bulundu;

“Solvo ile yatırım yapmak basit, kolay ve anlaşılabilir olacak. Temel amacımız bu üç kelime üzerinde şekillendi. Solvo, bugün yatırımcılar için açık bir ihtiyacı karşılıyor. Yüksek kaliteli varlıkları odak noktası yapan, risk çeşitliliği sunan ve cazip getiri sağlayan ürünler sunuyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x