Yükleniyor...

Ripple ile SEC Davasında Büyük Gelişme!

Ripple ile SEC davasının yargıcı Analisa Torres, SEC'in William Hinman belgeleri hakkındaki talebini reddetti, bu olaydan sonra Ripple (XRP) fiyatı uçtu.

xrp

Ripple ile SEC davasının yargıcı Analisa Torres, SEC’in William Hinman belgeleri hakkındaki talebini reddetti, bu olaydan sonra Ripple (XRP) fiyatı uçtu.

Kripto dünyanın yakından takip ettiği Rippe-SEC davasında gece saatlerinde bir gelişme yaşandı. Davanın yargıcı olan Analise Torres, SEC’in William Hinman belgelerinin gizli kalma talebini reddetti. Ripple‘ı davada ön plana çıkartan bu karar, direkt olarak XRP’nin fiyatına yansıyarak yüzde 10,50’lik bir yükselişi beraberinde getirdi. Piyasanın en köklü kripto paralarından biri olan Ripple (XRP) için meraklı bekleyiş devam ediyor. 2023’ün ilk çeyreğinde de davada daha güçlü duran XRP, Ocak ayındaki fiyatını neredeyse ikiye katlamıştı.

Hinman Belgeleri ve Dava

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SEC’in eski yöneticilerinden olan William Hinman, 2018’de Bitcoin ve Ethereum’un yatırım sözleşmesi olmadığını belirtmişti. Ripple ise XRP’nin Ethereum’a olan benzerliklerini ortaya koyarak kendi görüşünü savunmaya devam ediyor. Ayrıca Ripple, Hinman’ın söylemlerinden önce şirket içinde yapılan planlamalar ve konuşmalar hakkındaki belgelerinde mahkemeye sunulmasını talep ediyor.

SEC-Ripple gerginliğinin zirve yaptığı bu döndemde, yalnızca XRP yatırımcıları değil, kripto paralar ile ilgili birçok yatırımcı bu konuyu yakından takip ediyor. Gece saatlerinde yaşanan bu gelişmeyle birlikte yüzde 10’dan fazla değer kazanan XRP, yeniden gündemi salladı. Dava yargıcının verdiği karar ile hareketli saatler yaşayan XRP için volatil fiyatlamalar devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x