Anasayfa Haberler Ripple, 1 Milyar XRP'nin Kilidini Açtı

Ripple, 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı

Ripple, her ay başında yaptığı hamlesini bu ayın ilk gününde de yaptı ve 1 milyar XRP’nin kilidini açtı.

San Francisco merkezi ödeme protokolü Ripple, emanet kasasında bulunan yaklaşık 390 milyon dolar değerindeki XRP’nin kilidini açtı. Kilidi açılan XRP’ler kripto para borsalarına ve kurumsal şirketlere satılacak.

Ripple, her ay kilidini açtığı XRP’nin nispeten küçük bir kısmını satıyor ve geri kalan miktar ay sonunda emanet kasaya geri konuluyor. Şirketin son mali raporuna göre, Ocak, Şubat ve Mart aylarında toplamda 169.5 milyon dolar değerinde XRP satışı yapıldı.

Emanet kasadan çıkarılan XRP’ler OTC’lerde yani tezgah üstü piyasalarda satılıyor. Bu nedenle yapılan satışların spot piyasalardaki fiyatı etkilemesi söz konusu değil.

Haberi hazırladığımız sırada XRP fiyatı 0,396658 dolardan el değiştirirken, son 24 saatteki XRP hacmi ise 1.7 milyar dolar düzeyindeydi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları