Yükleniyor...

Ripple, 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı! Neler Oluyor?

Ripple (XRP), yaklaşık değeri 500 milyon dolar olan 1 milyar adet XRP'nin kilidini açtı.

Ripple 1 Milyar XRPnin Kilidini Acti Neler Oluyor

Ripple (XRP), yaklaşık değeri 500 milyon dolar olan 1 milyar adet XRP’nin kilidini açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasının kararsız hareket ettiği günlerde, Ripple tarafından yeni bir hamle geldi. ABD faiz kararı öncesinde kararsız ilerleyen kripto sektörü, bu hamleyle birlikte tedirginlik yaşamaya başladı. Ripple, yaklaşık değeri 500 milyon dolar olan 1 milyar XRP’nin kilidini açtı. WhaleAlert tarafından paylaşılan verilerde, kilit açılımı yapılan token’ların şirket cüzdanlarında dolaştığı gözlemlendi.

Ripple, 1 Milyar XRP’nin Kilit Açılımıyla Gündeme Geldi

WhaleAlert tarafından paylaşılan kayıtlara göre, Ripple (XRP) yaklaşık 500 milyon dolar değerindeki 1 milyar XRP’nin kilidini açtı.

Anonim cüzdanlar aracılığıyla gerçekleştirilen işlemlerde, milyar adet XRP’nin kilidinin açıldığı ortaya çıktı. Ancak, XRP kaşifi Bithomp’a göre bu anonim cüzdanlar Ripple şirketine ait.

WhaleAlert’e göre Ripple, 1 milyar XRP’nin kilit açılımını üç işlemde gerçekleştirdi. Gece saatlerinde gerçekleşen ilk işlemde, 300 milyon XRP’nin kilidi açıldı. Sadece saniyeler sonra şirket, 200 milyon XRP’nin de kilidini açtı. Son işlemde şirket, 500 milyon XRP’yi serbest bıraktı.

Geçtiğimiz aylarda şirket, piyasaya yeni sürülen XRP’lerin büyük bir kısmını kilitlemişti. Bu varlıkların yüzde 80’i emanette tutulurken, diğer yüzde 20’lik kısım projenin operasyonlarında kullanılıyor.

Şirket, kilit açılımı yaptığı token’lar ile henüz herhangi bir işlem gerçekleştirmedi. Her ne kadar kripto yatırımcıları bu durumdan tedirginlik yaşasa da şirketin bunu her ay düzenli olarak gerçekleştirmesi öne çıkıyor. Düzenli yapılan bu işlemlerde, her ay bu seviyelerdeki XRP’nin kilidi açılıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x