Yükleniyor...

Ripple 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı ve Gizemli Cüzdana Milyon Dolarlar Gönderdi

Ripple’ın aylık XRP hareketi sürüyor ve San Francisco merkezli şirket yakın zamanda yaklaşık 177.

Ripple Unlocks 1 Billion XRP Sends Millions of Dollars in Crypto to Mysterious Wallet

Ripple’ın aylık XRP hareketi sürüyor ve San Francisco merkezli şirket yakın zamanda yaklaşık 177.6 milyon dolar değerinde 1 milyar XRP’nin kilidini açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahiptir. Aralık 2017’de girişim ilk kurulduğunda Ripple, tüm token’larını bir kerede satmama sözü verdi ve 55 milyar XRP’yi güvenli emanet hesabına kilitledi.

Ripple Düzenli Olarak XRP Satıyor

Şirket daha sonra her ay bir milyar XRP piyasaya sürmek, operasyonlarını finanse etmek ve girişimlere yatırım yapmak için bir kısım satmak ve gerisini emanete geri vermek için bir program hazırladı.

Büyük kripto para hareketlerini bildiren Twitter hesabı Whale Alert, iki ayrı 500 milyon XRP işleminde gerçekleşen son hareketleri gerçek zamanlı olarak izledi. Ripple son zamanlarda bilinmeyen bir cüzdana, yaklaşık 5.3 milyon dolar değerinde 30 milyon XRP aktardı.

Gizemli cüzdan 25 Haziran’da Ripple’dan yaklaşık 3.56 milyon dolar değerinde 20 milyon XRP dahil olmak üzere çok sayıda ödeme aldı. 16 Haziran’da 30 milyon XRP; 8 Haziran’da yaklaşık 7.1 milyon dolar değerinde 40 milyon XRP; ve Bithomp’a göre 2 Haziran’da 30 milyon XRP aldı.

Ripple, tipik olarak programlı olarak yaptığı satışlardan hiç birini kripto para borsalarına yapmadı. Ripple, XRP’de 251.51 milyon dolar sattığı 2019’un üçüncü çeyreğinden bu yana kripto para birimi satışlarını önemli ölçüde yavaşlattı.