Yükleniyor...

Ripple 300 Müşteriyi Aştığını Açıkladı

Ripple, şirketin blok zinciri teknolojisini kullanan küresel bankalar ve finansal kurumlar ağı olan RippleNet'in 300'den fazla müşteriye ulaştığını açıkladı.

Ripple CEO

Ripple, şirketin blok zinciri teknolojisini kullanan küresel bankalar ve finansal kurumlar ağı olan RippleNet‘in 300’den fazla müşteriye ulaştığını açıkladı. Singapur’da düzenlenen Swel 2019 öncesinde açıklamalarda bulunan şirket, bu geniş müşteri kitlesinden ötürü heyecan duyduklarını da belirtti. Şirketten tam olarak şu açıklama geldi: “300 müşteriyi aştığımızı bildirmekten heyecan duyuyoruz. Bununla beraber RippleNet’teki işlemlerde de 10 kat büyüme gördük.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu senenin Swell etkinliğinde Forbes’e konuşarak şu ifadeleri kullandı: “XRP’nin likidite için nasıl kullanılabileceği konusunda çok fazla şüphecilik vardı. Artık XRP’yi sınır ötesi para transferleri için kullanan 20’den fazla müşterimiz var ve bundan faydalanıyorlar.”

Ripple 2019’da Daha Güçlendi

Genel olarak Garlinghouse, 2019’un, XRP’nin düşük fiyat performansına rağmen, Ripple’ın en güçlü yılı olduğunu söyledi. Garlinghouse, “Bu yıl, Ripple için şimdiye kadarki en güçlü yılımız oldu. 2019 yılında müşterilerimizle devam eden ivme, RippleNet’in büyümesi ve Talep Üzerine Likidite’nin kabul edildiğini gördük. ODL’yi başlattığımızdan bu yana sadece bir yıl sonra, müşterilerimiz için şimdiden etki yaratıyoruz ”dedi. RippleNet’in şu anda 6 kıtada 45 ülkede müşterisi bulunuyor.

Ripple şu anda anlık olarak XRP 0,29 dolardan işlem görüyor. Ancak, Garlinghouse XRP’nin fiyat düşüklüğünü caydırıcı bulmuyor. Garlinghouse, Bloomberg ile yaptığı son röportajda, uzun vadeli performansa odaklandıklarını iddia etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x