Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple 300 Müşteriyi Aştığını Açıkladı

Ripple 300 Müşteriyi Aştığını Açıkladı

ABONE OL:google-news

Ripple, şirketin blok zinciri teknolojisini kullanan küresel bankalar ve finansal kurumlar ağı olan RippleNet‘in 300’den fazla müşteriye ulaştığını açıkladı. Singapur’da düzenlenen Swel 2019 öncesinde açıklamalarda bulunan şirket, bu geniş müşteri kitlesinden ötürü heyecan duyduklarını da belirtti. Şirketten tam olarak şu açıklama geldi: “300 müşteriyi aştığımızı bildirmekten heyecan duyuyoruz. Bununla beraber RippleNet’teki işlemlerde de 10 kat büyüme gördük.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu senenin Swell etkinliğinde Forbes’e konuşarak şu ifadeleri kullandı: “XRP’nin likidite için nasıl kullanılabileceği konusunda çok fazla şüphecilik vardı. Artık XRP‘yi sınır ötesi para transferleri için kullanan 20’den fazla müşterimiz var ve bundan faydalanıyorlar.”

Ripple 2019’da Daha Güçlendi

Genel olarak Garlinghouse, 2019’un, XRP’nin düşük fiyat performansına rağmen, Ripple’ın en güçlü yılı olduğunu söyledi. Garlinghouse, “Bu yıl, Ripple için şimdiye kadarki en güçlü yılımız oldu. 2019 yılında müşterilerimizle devam eden ivme, RippleNet’in büyümesi ve Talep Üzerine Likidite’nin kabul edildiğini gördük. ODL’yi başlattığımızdan bu yana sadece bir yıl sonra, müşterilerimiz için şimdiden etki yaratıyoruz ”dedi. RippleNet’in şu anda 6 kıtada 45 ülkede müşterisi bulunuyor.

Ripple şu anda anlık olarak XRP 0,29 dolardan işlem görüyor. Ancak, Garlinghouse XRP’nin fiyat düşüklüğünü caydırıcı bulmuyor. Garlinghouse, Bloomberg ile yaptığı son röportajda, uzun vadeli performansa odaklandıklarını iddia etti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar