Yükleniyor...

Ripple, Anonim Bir Cüzdana 94,3 Milyon XRP Gönderdi

XRP her ne kadar artık Tether'ın USDT'sine teslim olsa ve dördüncü sıraya gerilese de kripto para birimine ilgi hala yüksek.

ripple anonim cüzdana xrp transfer etti

XRP her ne kadar artık Tether’ın USDT’sine teslim olsa ve dördüncü sıraya gerilese de kripto para birimine ilgi hala yüksek. Son yirmi dört saat içinde, her biri ortalama 10 milyon ila 50 milyon XRP olan birkaç büyük XRP işlemi tespit edildi. Taşınan XRP miktarı toplamda yaklaşık 294,3 milyon.

Daha sonra 94.3 milyon XRP, Ripple tarafından anonim bir cüzdan ve dijital borsalara gönderildi. Ripple’ın büyük ODL platformu da katıldı ve önemli miktarda XRP taşındı.

107.3 Milyon XRP Taşıyor

XRPL Monitor‘den elde edilen verilere göre, San-Francisco merkezli Ripple, son on beş saat içinde 94.3 milyon XRP’yi taşıdı. 10 milyon, 23.3 milyon ve 10.24 milyonluk XRP’ler emanet kripto servisi BitGo ve Güney Kore Bithumb borsasına gönderildi. Bununla birlikte, 50 milyon XRP de Ripple’ın Finansman Cüzdanından anonim bir adrese gönderildi.

Bitso Ripple

Ripple’ın en büyük ODL koridoru olan Meksika merkezli Bitso platformu, bundan önce 6,5 milyon XRP’lik iki transfer yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner