Yükleniyor...

Ripple Avukatı John Deaton’ın Telefonu Hack’lendi

Ripple'ın SEC ile olan davasını destekleyen avukat John Deaton, telefonunun hack'lenmesiyle güne başladı.

ripple avukati

Ripple‘ın SEC ile olan davasını destekleyen avukat John Deaton, telefonunun hack’lenmesiyle güne başladı.

Olayın gerçekleşmesinin ardından Deaton, kızının hesabını kullanarak takipçilerini uyardı. XRP topluluğundan insanları hack’i bildirmeye çağırdı ve farkındalık yaratmaya çalıştı.

Ripple’ın Önemli Avukatı John Deaton’ın Telefonu Hack’lendi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple ve Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davadaki token sahiplerini temsil eden avukat, hacker’ın Tweet’ine kendi hesabından yanıt verildiğini belirtti. CryptoLaw, Tweet’lerin Deaton tarafından değil, bilgisayar korsanları tarafından gönderildiğini ve durumu düzeltmek için acil önlemler alındığını açıkladı.

john deaton ripple pepe

Hack olayı, Deaton’ın kripto topluluğunun tarafından doğum gününü kutladığı bir sırada gerçekleşti. Hacker’lar tarafından paylaşılan Tweet’ler, piyasa değeri neredeyse olmayan LAW adlı bir kripto token’ını destekliyordu. Deaton, ABD otoritelerinin uyguladığı düzenleyici yaptırımlara karşı çıkma kararlılığıyla tanınan bir avukat olarak, kripto topluluğu içinde etkili bir figürdür.

Deaton, insanları hack olayından haberdar etmek için kızı Jordan Deaton’ın Twitter hesabını kullanarak Twitter takipçileriyle iletişim kurmak için proaktif önlemler aldı. Deaton, topluluğa hack’i bildirmeleri çağrısında bulundu


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x