Ripple Avukatı, SEC'in Hatalı Olduğunu Söyledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple Avukatı, SEC’in Hatalı Olduğunu Söyledi

John Deaton, SEC'in XRP ikincil satışlarına ilişkin mantığını hatalı bulduğunu ifade etti.

ripple deaton

John Deaton, SEC’in XRP ikincil satışlarına ilişkin mantığını hatalı bulduğunu ifade etti.

Ripple’ın avukatı John Deaton, SEC’in ikincil satışları hakkında hatalı olduğunu yazdı. Avukat, açıklamalarını Twitter üzerinden gerçekleştirdi.

Ripple’ın Avukatı SEC’in XRP İkincil Satışları Hakkında Hatalı Olduğunu Söyledi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple‘ın avukatı John Deaton, SEC’e, bir alıcı ile bir satıcı veya bir destekçi arasında herhangi bir mahremiyet veya temas olmadığı halde bir yatırım sözleşmesi olduğunu kanıtlayacak tek bir örnek sunmasını istedi. Deaton, bununla birlikte SEC’in iddiasını kanıtlayamadığını belirtti.

Deaton, tüm yasalar dikkate alındığında, SEC’in ikincil piyasa satışlarının da menkul kıymet olduğu teorisini destekleyecek hiçbir kanıtının olmadığını savunuyor. Ayrıca, SEC’in kanunla desteklenmeyen yeni teorileri takip etme hakkının olduğunu iddia edenlere katılmadığını belirtmektedir. Deaton’a göre, eğer SEC yeni ve desteklenmeyen teoriler öne sürüyorsa, o zaman Adil Bildirim Savunması’nın uygulanması gerektiğini savundu.

XRP ripple

John Deaton, Ripple-SEC davasındaki yargıcın, ikincil piyasa satışları konusunu muhtemelen ele alacağına inanıyor. Deaton açıklamalarını ise şu şekilde yapıyor: İlk olarak, SEC’in özet karar önergesi, yargıcı neredeyse taslağı olduğu gibi kabul etmeye zorlamaktadır. İkincisi, yargıcın, Ripple anlaşmazlığında sunulan birçok dostane brifing de dahil olmak üzere sessiz kalmamasını seçeceğini düşünmektedir; bu da ikincil piyasa satışlarına ilişkin daha fazla bilgi sağlayabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x