Yükleniyor...

Ripple Balinaları Satış Hazırlığında: Devasa XRP Borsalara Transfer Edildi

Büyük kripto para hareketlerini izleyen Whale Alert, Ripple'ın eski CTO Jed McCaleb'in (şu anda Stellar Lumens'in kurucu ortağı ve CTO'su) cüzdanına 12.

Ripple Balinaları Satış Hazırlığında Devasa XRP Borsalara Transfer Edildi scaled

Büyük kripto para hareketlerini izleyen Whale Alert, Ripple’ın eski CTO Jed McCaleb’in (şu anda Stellar Lumens’in kurucu ortağı ve CTO’su) cüzdanına 12.293.769 dolar tutarında 63.704.590 XRP gönderdiğini tespit etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu hareketi takiben kripto borsaları ve anonim cüzdanlar arasında 163 milyondan fazla XRP hareketi gözlendi.

Whale Alert Taşınan XRP’lerin Satılacağını Doğruladı

Whale Alert, işlemle ilgili Twitter’daki paylaşımına yorum ekleyerek takipçilerini uyardı. Whale Alert, bu transferin McCaleb ve Ripple arasında olan bir anlaşmaya göre yapılan düzenli bir transfer olduğunu ifade etti. Ayrıca anlaşmada eski Ripple kurucu ortağı ve CTO’nun aldığı XRP’lerin ne kadarını satabileceği de belirtiliyor.

McCaleb şu ana kadar yaklaşık 1.05 milyar XRP sattı ve yaklaşık 135 milyon dolar kâr elde etti. Jed McCaleb ayrıca hayır kurumlarına yaklaşık 140 milyon XRP bağışta bulundu. Bu yılın Ocak ayında, eski Ripple CTO’su 19 milyondan fazla XRP sattı.

Whale Alert’in araştırması, Jed McCaleb’in XRP satışlarının XRP fiyatı üzerinde herhangi bir etkisi olmadığı sonucuna varmıştır. Ancak XRP’nin kendi satışları da eklenince ayıların sürekli XRP fiyatı üzerinde etkili olduğunu söyleyebiliriz.

133 Milyon XRP Aktarıldı

Sadece XRP hareketlerini izleyen Twitter hesabı XRPL Monitöre göre, son 24 saat içinde McCaleb’in devasa transferinin iki katından daha fazla XRP hareket etti. Hareket eden 163.3 milyon XRP çeşitli borsalara ve adreslere gönderildi.

https://twitter.com/XRPL_Monitor/status/1247842918804709378

En büyük transferler Bitstamp Borsasına gönderildi. Bu borsanın McCaleb’in XRP’lerini satmak için kullandığı en favori borsa olması ayrıca dikkat çekti.

Bitstamp Borsasına gönderilen XRP transferleri:

  • 23.381.924 XRP
  • 23.381.924 XRP
  • 24.999.995 XRP

Bithumb Borsasına gönderilen XRP transferleri:

  • 28.000.000 XRP

Binance Borsasına gönderilen XRP transferleri:

  • 30.000.000 XRP

Geri kalanı XRP’ler BitGo ve anonim kripto cüzdanlarına transfer edildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x