Yükleniyor...

Ripple Balinasından Borsaya 24 Milyon XRP’lik Transfer

Blockchain'lerdeki büyük hareketlilikleri izleyen Whale Alert, büyük bir XRP işleminin gerçekleştirildiğinin haberini verdi.

Ripple XRP 2

Blockchain’lerdeki büyük hareketlilikleri izleyen Whale Alert, büyük bir XRP işleminin gerçekleştirildiğinin haberini verdi.

Whale Alert, 10 Mart’ta 5.2 milyon dolar değerindeki 24.999.995 XRP’nin bilinmeyen bir cüzdandan kripto para borsası Bitstamp’a aktarıldığını bildirdi.

İşlem varlıklarını satmak için veya depolama ve güvenlik amacıyla fonlarını Bitstamp’a taşımak için harekete geçen bir balina tarafından gerçekleştirilmiş olabilir. Özellikle Ripple’ın XPR destekli ödeme ürünü ODL için Bitstamp ile işbirliği içinde olduğu biliniyor ve bu da transferin Ripple tarafından gerçekleştirilmiş olabileceği anlamına geliyor.

Ocak ayında da benzer büyüklükte, bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp’a 24.999.995 XRP’lik transfer yapılmıştı.

Ripple, 2019’un dördüncü çeyreğinde kripto borsalarına yapılan XRP satışlarını durdurduğunu ve bu çeyrekte de aynısını yapabileceğini söylemişti. Ancak, şirket, tezgah üstü platformlara XRP satmaya devam ediyor ve geçen yılın 4. çeyreğinde üçüncü taraflara toplam 13.08 milyon dolar değerinde XRP sattı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner