Yükleniyor...

Ripple’da Beklenen Gelişmeler XRP Boğalarını Yakında Harekete Geçirebilir

XRP son birkaç aydır hem acı hem de korkunç bir performans sergiliyor.

xrp

XRP son birkaç aydır hem acı hem de korkunç bir performans sergiliyor. Dijital para birimi, ABD doları karşısında yüzde 35’lik bir düşüş yaşayarak Temmuz ve Eylül aylarında 0,40 dolardan 0,25 dolara kadar düştü.

“Ripple’ın XRP’si Eşsiz Bir Dijital Para”

Pek çok uzman tarafından mükemmelliği hedef alan eşsiz bir dijital para olarak görülüyor. Ancak, yatırımcılar bu yılın çoğunda mutsuz kaldı ve şimdi XRP’nin yıl sonundan önce mükemmel bir ralli başlatma olasılığını tartışıyor.

XRP de Ripple da oldukça eleştirildi ve birçok insan, Ripple’ın müdahalesi göz önüne alındığında dijital paranın yatırım amaçlı olmadığına inanıyor. XRP’nin öncelikle bankacılık işlemlerine yönelik olduğunu ve bu nedenle arkasındaki ekibin fiyat artışlarını görmeyi planlamadığını söylüyorlar.

Ripple XRP Coil

Bu yıl, XRP fiyatlarda artışa neden olması beklenen birçok olay yaşadı. Ripple şu anda Blockchain teknolojisini kullanan 300’den fazla banka ve finans kurumuna sahip ve bunun XRP’nin benimsenme oranının artmasına yol açması bekleniyor.

Swell Konferansı Telaşa Neden Oldu

Ripple’ın beklediği Swell konferansı telaşa neden oldu ve duyurunun XRP’nin fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olması bekleniyordu. Swell konferansı sonrası artış beklenirken yine beklenen olmadı ve XRP’nin fiyatı kırmızı bölgede kaldı. XRP çok zor durumda kalmış gibi gözüküyor ve birçok yatırımcının geri  çekilmesiyle yıl bitmiş gibi görünüyor. Ancak, dijital parayı çevreleyen ve yıl sonundan önce bir boğa koşusuna zorlayabilecek birkaç gelişme var.

Boğa Etkisi Yapacak Gelişmeler

Son zamanlarda, Ripple’ın fon oluşturma ve geliştirme iştiraki lideri Xpring, şirketin dijital kripto paranın kitlesel olarak benimsenmesine neden olacak iki strateji uyguladığını açıkladı. Ripple Kıdemli Başkan Yardımcısı Ethan Beard, bir röportajda, Ripple’ın uygulamaya koyması gereken stratejilerin finansal kurumlarda olmayı içerdiğini ve ikincisinin de XRP’yi dijital varlıkları kullanmak isteyen herhangi bir kişi veya şirkete tanıtmak istediğini belirtti. Xpring, XRP’nin değerini artırmak amacıyla Blockchain teknolojisini geliştiren çok sayıda şirkete yaklaşık 500.000.000 dolar para dağıttı.

Ripple Yükseliş Potansiyeline Sahip

26 Ekim’deki günlük XRP işlemi, tüm kripto işlemlerinin yarısından fazlasına ulaştı. Bu başarı, birçok uzmana XRP ve ana göstergelerinin teknik tablolara rağmen önümüzdeki haftalarda düşüş beklediğine inandıklarını gösterdi.

Ek raporlar, bakiyesi en az 10 XRP olan adres sayısının artmaya devam ettiğini ve bunun genellikle ağda iyi bir eğilim olduğunu ortaya koydu. XRP’nin kötü bir pazarı var, fakat genel olarak kripto para birimi piyasasında oldukça bilinirliği var. Bu yüzden, şu anda performansın nasıl göründüğü önemli değil, görkemli bir boğa koşusunun XRP için her zaman kartlarda bulunan bir ihtimaldir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x