Yükleniyor...

Ripple, Bir Kuruluşla Daha İşbirliği Yapacak

Ripple, Chris Larsen tarafından kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş Rippleworks ile güçlerini birleştiriyor.

Ripple

Ripple, Chris Larsen tarafından kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş Rippleworks ile güçlerini birleştiriyor.

Önde gelen blockchain şirketlerinden biri olan Ripple, dünya çapında ‘güçlü girişimleri’ desteklemek için Rippleworks ile bir ortaklık imzaladı. Amerikan dergi Fast Company, Rippleworks’ü 2020’nin en hızlı büyüyen kar amacı gütmeyen kuruluşlarından biri olarak adlandırmıştı.

Bir Yardım Eli Sunmak

Rippleworks, CEO’su Doug Galen ve eski Ripple patronu Chris Larsen tarafından 2015 yılında kuruldu. Kuruluş, girişimcilere fonlarını ve uzman tavsiyelerini içeren pratik destek sunuyor. Bu sayede girişimciler işlerini büyütebilecek. Kripto para birimi endüstrisindeki en zengin kişi olarak bilinen Larsen, vakfı kurmak için kendi parasını bağışlamıştı.

Kâr amacı gütmeyen kuruluş, 2017 yılında XRP tokeninin hızlı bir şekilde büyümesinden büyük ölçüde yararlandı ve bu da gelecek vaat eden projelere dolar olarak fon sağladı. Ekim 2019 itibarıyla, Rippleworks’ün varlıkları 370 milyon doları aştı. Larsen, Fast Company tarafından tanınmaktan ‘gurur duyduğunu’ tweetledi, ancak önlerinde çok fazla iş var.

Bu arada, kripto para birimi topluluğunun bazı üyeleri yeni işbirliğinden pek etkilenmedi. Kendi CEO’su tarafından kurulan şirketle ortaklık yapan Ripple’ın bu işbirliği hakkında insanlar yazacak pek bir şey bulamıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x