Yükleniyor...

Ripple Bitstamp ile Beraber Önemli Bir Adım Attı

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Swell konferansında Ripple, ODL isimli yeni ürününü tanıtmıştı.

Ripple Bitstamp ile Beraber Önemli Bir Adım Attı

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Swell konferansında Ripple, ODL isimli yeni ürününü tanıtmıştı. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Bitstamp müşterileri, artık FlashFX tarafından açılan yeni bir Ripple ODL koridoru sayesinde hesaplarını USD ile anında finanse edebiliyor. En büyük kripto para birimi borsalarından biri olan Bitstamp kullanıcıları, hesaplarına anında ABD Doları yatırabiliyor. Avustralya merkezli FlashFX yeni Talep Üzerine Likidite (ODL) koridoru açtıktan sonra bu işlemler mümkün oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FlashFX’in CEO’su Nicolas Steiger, “Ripple’ın ODL’sinin ilk uygulayıcılarından biri olarak, müşterilere yönelik sınır ötesi ödemeleri yalnızca dramatik bir şekilde iyileştirmekle kalmayıp, aynı zamanda net karımızı etkileme potansiyelini de ilk elden gördük” dedi.

FlashFX, Bitstamp kullanıcılarının artık bir SWIFT aktarımının tamamlanması için günlerce beklemelerine gerek kalmadığını da belirtti.

Ripple Güç Kazanıyor

Ripple Kasım ayında 300 müşteriyi aştı ve 2019 yılı şirketin en güçlü yılı oldu. Şu an itibariyle, iki düzine şirket Ripple’nin sınır ötesi ödemeler için ODL çözümünü kullanıyor. Şirketin müşterileri arasında FlashFX, goLance, Viamericas ve büyük para transfer şirketi MoneyGram bulunmakta.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x