Yükleniyor...

Ripple, Btrax ile Japonya’da Web3 Gelişimini Hızlandıracak

Ripple ve btrax, Japonya ve Asya-Pasifik bölgesinde Web3 ile ilgili gelişmelerin hızlanması için ortaklık kurdu.

Ripple Btrax ile Japonyada Web3 Gelisimini Hizlandiracak

Ripple ve btrax, Japonya ve Asya-Pasifik bölgesinde Web3 ile ilgili gelişmelerin hızlanması için ortaklık kurdu.

Blockchain, ülkelerin altyapı sistemlerinden, ekonomilerine kadar uzanan geniş bir yelpazede çözümler sunabiliyor. Buna bağlı olarak Web3 tabanlı gelişmeler de çözümlerde aktif bir rol oynuyor. Ripple ve btrax’in yeni hizmetinin, Japonya merkezli şirketlere Web3 iş geliştirmelerini hızlandırmalarında yardımcı olması bekleniyor.

Ripple ve Btrax’ten Web3 Hizmeti Girişimi

San Francisco merkezli tasarım danışmanlık hizmeti btrax, blockchain şirketi Ripple ile ortaklık kurduklarını duyurdu.

Ortaklık kapsamında Ripple, btrax’in Japonya ve Asya-Pasifik bölgesinde yeni hizmetini tanıtmaya yardımcı olacak. Proje, Japon işletmelerini Web3 ile ilgili kullanım durumları hakkında eğitmeye ve onların gelişimini teşvik etmeye odaklanacak.

ripple 100 milyon xrpyi harekete gecirdi

İşbirliğinin bir parçası olarak, XRP Ledger’ı merkeze alan bir Web3 tasarım laboratuvarı kuracaklar. Ayrıca, yeni iş fikirlerinin üretilmesi amacıyla San Francisco’da kamplar ve atölyeler düzenlenecek.

Audio Metaverse kurucusu Takahito Iguchi, laboratuvarın yönetici danışmanı olarak görev yapacak. 2008’de Iguchi, Tokyo merkezli artırılmış gerçeklik girişimi Tonchidot’u kurdu. Ayrıca Dabel adında benzersiz bir ses akışı platformunu tanıttı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner