Ripple CEO'su Brad Garlinghouse: SWIFT ile Ortak Değiliz • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse: SWIFT ile Ortak Değiliz

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, şirketin teknolojisinin faydası hakkında konuşmak için Bloomberg TV'ye çıktı.

Brad Garlinghouse Ripple SWIFT

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin teknolojisinin faydası hakkında konuşmak için Bloomberg TV’ye çıktı. Konuşması sırasında “uzun vadede herhangi bir dijital varlığın çözdüğü sorunlara göre değerleneceğini” söyledi.

Ripple, geniş varlık transferlerinin sınır ötesi sorunlarını çözdüğüne inanıyor ve onlar için büyük kurumsal müşterilere sahip. Baş Pazar Stratejisti Cory Johnson, daha önce Ripple (XRP)’a “Bitcoin 2.0” adını vermişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg TV’ye konuşan Garlinghouse, en az 100 SWIFT bağlantılı bankanın Ripple ile anlaşma imzaladığını söyledi. Garlinghouse, SWIFT’in görüşüne aykırı olarak Blockchain ve kripto para birimlerinin bankacılık sektöründe hayati bir rol oynadığını dile getiriyor.

SWIFT Ortaklığı İddiaları Ripple (XRP)’ın Piyasa Hacmini Artırdı

Geçen hafta SWIFT ve Ripple’in kurumsal blok zincir platformu RippleNet ile ortaklık kurduğu söylentileri XRP’nin piyasa hacminin artmasına neden oldu. SWIFT tarafından reddedilen ortaklığa ilişkin Garlinghouse’da kısa bir açıklama yaptı ve açıklamasında Ripple’in SWIFT ile ortaklık kurma niyetinde olmadığını belirtti:

Her gün yaptıklarımız ve uyguladıklarımız ile SWIFT’in yerini alıyoruz.

Daha verimli, daha uygun ve en uyarlanabilir finansal teknolojiler ve şirketler hiç şüphesiz gelecekte dünyadaki işlemleri yürütmek için görev alacaklar. Ripple, en azından yasal olarak faaliyet gösterdiği ülkelerde SWIFT’in yerini alacak teknolojiye sahip. Ripple, yasalara uygun olduğu bölgelerde büyük ve küçük transferlerin öncelikli aracı olmaya devam ediyor. Kripto paralar, bankalar, yatırımcılar ve finans topluluğunun diğer üyeleri için sınırları aşıp işlerin yapılmasını sağlayan eşsiz bir fırsat sunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x