Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple CEO'su Brad Garlinghouse: SWIFT ile Ortak Değiliz

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse: SWIFT ile Ortak Değiliz

ABONE OL:google-news

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin teknolojisinin faydası hakkında konuşmak için Bloomberg TV’ye çıktı. Konuşması sırasında “uzun vadede herhangi bir dijital varlığın çözdüğü sorunlara göre değerleneceğini” söyledi.

Ripple, geniş varlık transferlerinin sınır ötesi sorunlarını çözdüğüne inanıyor ve onlar için büyük kurumsal müşterilere sahip. Baş Pazar Stratejisti Cory Johnson, daha önce Ripple (XRP)’a “Bitcoin 2.0” adını vermişti.

Bloomberg TV’ye konuşan Garlinghouse, en az 100 SWIFT bağlantılı bankanın Ripple ile anlaşma imzaladığını söyledi. Garlinghouse, SWIFT’in görüşüne aykırı olarak Blockchain ve kripto para birimlerinin bankacılık sektöründe hayati bir rol oynadığını dile getiriyor.

SWIFT Ortaklığı İddiaları Ripple (XRP)’ın Piyasa Hacmini Artırdı

Geçen hafta SWIFT ve Ripple’in kurumsal blok zincir platformu RippleNet ile ortaklık kurduğu söylentileri XRP’nin piyasa hacminin artmasına neden oldu. SWIFT tarafından reddedilen ortaklığa ilişkin Garlinghouse’da kısa bir açıklama yaptı ve açıklamasında Ripple’in SWIFT ile ortaklık kurma niyetinde olmadığını belirtti:

Her gün yaptıklarımız ve uyguladıklarımız ile SWIFT’in yerini alıyoruz.

Daha verimli, daha uygun ve en uyarlanabilir finansal teknolojiler ve şirketler hiç şüphesiz gelecekte dünyadaki işlemleri yürütmek için görev alacaklar. Ripple, en azından yasal olarak faaliyet gösterdiği ülkelerde SWIFT’in yerini alacak teknolojiye sahip. Ripple, yasalara uygun olduğu bölgelerde büyük ve küçük transferlerin öncelikli aracı olmaya devam ediyor. Kripto paralar, bankalar, yatırımcılar ve finans topluluğunun diğer üyeleri için sınırları aşıp işlerin yapılmasını sağlayan eşsiz bir fırsat sunuyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar