Ripple CEO'su Cevap Verdi: Ripple Kapanırsa XRP'ye Ne Olur? • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple CEO’su Cevap Verdi: Ripple Kapanırsa XRP’ye Ne Olur?

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, XRP'nin Ripple'den bağımsız olmadığını, ancak Ripple'ın XRP'sinin ekosistemdeki birçok katılımcıdan sadece biri olduğunu söylüyor.

XRP Ripple CEO

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP’nin Ripple’den bağımsız olmadığını, ancak Ripple’ın XRP’sinin ekosistemdeki birçok katılımcıdan sadece biri olduğunu söylüyor.

2018’in dördüncü çeyreğinin bir parçası olarak “Bana bir şey sor” oturumu sırasında soruları yanıtlayan Garlinghouse’a Ripple’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Pazarlamacısı Monica Long da eşlik etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Brad ve Monica’yla Her Şeyi Sorun” başlıklı oturumda, önümüzdeki yıl öncesinde bir takım ilginç görüşler ve tahminlerin yapıldığı görüldü. Öne çıkan sorulardan biri, XRP’nin bir güvence olarak sınıflandırılıp sınıflandırılmamasıydı. Garlinghouse, soruya şu şekilde cevap verdi:

XRP’nin bir güvence olmadığını düşünüyorum… Ripple kapanırsa ve XRP dünya çapında yüzlerce borsada işlem görüyorsa XRP ticareti devam edecektir. Evet, Ripple XRP ile ekosistemin önemli bir katılımcısı ama bir sürü katılımcı var.

Garlinghouse, kripto pazarını düzenlemede SEC’in işinin zor olduğunu kabul ederken şunları söyledi:

Ripple, XRP’nin Ripple’den bağımsız bir açık kaynaklı dijital varlık olarak anlaşıldığından emin olmak için SEC ve dünyanın dört bir yanındaki diğer düzenleyicilerle çalışmaya devam edecek.

Ripple 2019 için İyimser

Kripto para piyasası 2018’deki birçok sıkıntısının ortasında “kripto kışı” olarak adlandırılan bir dönemin içine girdi. Buna rağmen XRP, Ripplenet’in büyümesinden fayda sağlayarak hacminin ve küresel kullanıcı sayısının büyümesiyle güçlü bir performans gösterdi.

Bu büyümeyi etkileyen faktörlerin büyük çoğunluğu Ripple’in varlıklı proje destek topluluğuna ve platformla birlikte büyük bankaların ödeme sistemini başarılı bir şekilde entegre eden tek kripto para birimine sahip şirket olması gerçeğine dayanıyor.

2018’in kurumsal yatırımcılardan dijital varlıklara katılımda bir artış göreceğine dair daha önceki bir tahminden söz eden Garlinghouse, şimdi bunun 2019’da gerçekleşeceğini belirtti. Garlinghouse, Bitcoin için bir öngörüde bulunmadı ve bunu borsalarda halihazırda var olan ısrarlı manipülasyon riski nedeniyle yapmaktan kaçındığını söyledi.

2019 için yaptığı son tahmininde Garlinghouse, daha fazla proje için şeffaflıkta artış beklediğini söyledi. Düzenleyicilerin yaptığı düzenlemelerle kripto paraların belli bir kitle kabulünü göreceğini dile getiren Garlinghouse, 2019’un bankaların dijital varlıkları büyük ölçekte tutmaya başlayacağı bir yıl olacağına vurgu yaptı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x