Yükleniyor...

Ripple CEO’su Açıkladı: SEC Davasından Sonra 15 Yeni Müşteri Kazandık!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yeni bir yazı kaleme alarak şirketin durumundan bahsetti

brad 15 yeni musteri ripple xrp

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yeni bir yazı kaleme alarak şirketin durumundan bahsetti. Garlinghouse yazısında SEC davası ve sonrasında kazanılan yeni müşterilerin vurgusunu da yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2020 ve 2021 yılından bahseden bir yazı yayınladı. CEO, 2020’nin Ripple için önemli bir yıl olduğuna değindiği yazısında “ABD düzenlemesiyle ilgili hayal kırıklığı yaratan bir sona rağmen” önemli gelişmelerin olduğundan bahsetti:

“Milyonlarca RippleNet txns işledik, ODL’yi yıldan yıla 12 kat büyüttük ve SEC şikayetinden sonra 15 yeni müşteri kazandık.”

Garlinghouse, Ripple ekibine birkaç lider üye dahil 100’den fazla yeni yüz eklediklerini ve 2021 ve sonrasını aşmak için inanılmaz, dayanıklı bir ekip oluşturduklarını dile getirdi. Garlinghouse, “Ne olursa olsun, bir ‘Değerlerin İnterneti’ oluşturma misyonumuza sadık kalacağız” ifadelerini kullandı.

“Destek İçin Minnettarız”

Garlingouse, ABD’de hala yasal belirsizlikler olsa da, müşteriler, ortaklar, hissedarlar, sektör oyuncuları ve küresel düzenleyiciler de dahil olmak üzere küresel toplululuğun geniş bir kesiminden hem halka açık hem de doğrudan görüşmelerde aldıkları destek için minnettar olduklarını ifade etti. CEO, şu ifadeleri kullandı:

“Önümüzdeki aylarda onaylanması beklenen yeni yönetim ve SEC liderliğiyle -burada 2021’i geçen yıla göre daha da başarılı kılacak bileşenlere sahip olduğumuzdan eminim- ve Ripple’daki iyi bir ekiple kendimi hazır hissediyorum.”

Garlinghouse’ın yazısına göre, RippleNet 2020’de harika bir yıl geçirdi. Geçtiğimiz yıl RippleNet üzerinden yaklaşık 3 milyon işlem gerçekleştildi bu, 2019’a kıyasla yaklaşık 5 katlık bir hacim artışına işaret ediyor. İsteğe Bağlı Likidite büyümeye ve ölçeklenmeye devam ediyor. Yıldan yıla 12 kat büyüme yaşandı ve 2020’deki işlemlerin kavramsal değeri 2,4 milyar dolara ulaştı. CEO, şu ifadeleri kullandı:

“Küresel olarak müşteri ilgisi çok güçlü olmaya devam ediyor. Ekip, 18’i RippleNet’te yeni olan 40’tan fazla ülkede haftada 2 oranında yeni müşteri anlaşmaları gerçekleştirmeye devam etti. 22 Aralık’ta Ripple aleyhine açılan SEC davasına rağmen, 2020’yi her zamankinden daha fazla müşteriyle kapatmak için 15 yeni müşteri kazandık.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x