Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple CEO'su Açıkladı: SEC Davasından Sonra 15 Yeni Müşteri Kazandık!

Ripple CEO’su Açıkladı: SEC Davasından Sonra 15 Yeni Müşteri Kazandık!

ABONE OL:google-news

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yeni bir yazı kaleme alarak şirketin durumundan bahsetti. Garlinghouse yazısında SEC davası ve sonrasında kazanılan yeni müşterilerin vurgusunu da yaptı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2020 ve 2021 yılından bahseden bir yazı yayınladı. CEO, 2020’nin Ripple için önemli bir yıl olduğuna değindiği yazısında “ABD düzenlemesiyle ilgili hayal kırıklığı yaratan bir sona rağmen” önemli gelişmelerin olduğundan bahsetti:

“Milyonlarca RippleNet txns işledik, ODL’yi yıldan yıla 12 kat büyüttük ve SEC şikayetinden sonra 15 yeni müşteri kazandık.”

Garlinghouse, Ripple ekibine birkaç lider üye dahil 100’den fazla yeni yüz eklediklerini ve 2021 ve sonrasını aşmak için inanılmaz, dayanıklı bir ekip oluşturduklarını dile getirdi. Garlinghouse, “Ne olursa olsun, bir ‘Değerlerin İnterneti’ oluşturma misyonumuza sadık kalacağız” ifadelerini kullandı.

“Destek İçin Minnettarız”

Garlingouse, ABD’de hala yasal belirsizlikler olsa da, müşteriler, ortaklar, hissedarlar, sektör oyuncuları ve küresel düzenleyiciler de dahil olmak üzere küresel toplululuğun geniş bir kesiminden hem halka açık hem de doğrudan görüşmelerde aldıkları destek için minnettar olduklarını ifade etti. CEO, şu ifadeleri kullandı:

“Önümüzdeki aylarda onaylanması beklenen yeni yönetim ve SEC liderliğiyle -burada 2021’i geçen yıla göre daha da başarılı kılacak bileşenlere sahip olduğumuzdan eminim- ve Ripple’daki iyi bir ekiple kendimi hazır hissediyorum.”

Garlinghouse’ın yazısına göre, RippleNet 2020’de harika bir yıl geçirdi. Geçtiğimiz yıl RippleNet üzerinden yaklaşık 3 milyon işlem gerçekleştildi bu, 2019’a kıyasla yaklaşık 5 katlık bir hacim artışına işaret ediyor. İsteğe Bağlı Likidite büyümeye ve ölçeklenmeye devam ediyor. Yıldan yıla 12 kat büyüme yaşandı ve 2020’deki işlemlerin kavramsal değeri 2,4 milyar dolara ulaştı. CEO, şu ifadeleri kullandı:

“Küresel olarak müşteri ilgisi çok güçlü olmaya devam ediyor. Ekip, 18’i RippleNet’te yeni olan 40’tan fazla ülkede haftada 2 oranında yeni müşteri anlaşmaları gerçekleştirmeye devam etti. 22 Aralık’ta Ripple aleyhine açılan SEC davasına rağmen, 2020’yi her zamankinden daha fazla müşteriyle kapatmak için 15 yeni müşteri kazandık.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar