Yükleniyor...

Ripple CEO’su Bankaların Kripto Paraları Benimsemesini Bekliyor

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, 2020'de dünyanın en büyük bankalarının kripto para birimlerini benimsemesini bekliyor.

Ripple CEOsu En Büyük 20 Bankanın Kripto Paraları Benimsemesini Bekliyor scaled

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2020’de dünyanın en büyük bankalarının kripto para birimlerini benimsemesini bekliyor.  En son “Ripple Insights” yayınına göre, şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, dünyanın en büyük 20 bankacılık kurumundan dijital varlık tutmasını ve takas etmesini bekliyor. CEO, diğer ekip üyeleriyle birlikte, hükümet destekli birçok para biriminin gelecek yıl dijitalleştirileceğini de öngörüyor.

Bu arada, Xpring’in SVP’si Ethan Beard, en az bir ülkenin merkez bankası dijital para birimine (CBDC) sahip olacağından emin.

Kripto Para Birimlerinde Doğal Seleksiyon

2020’de kripto para birimlerinin evrimine devam edeceğine ve her birimin hayatta kalamayacağına inanılıyor. Garlinghouse, endüstrinin kripto şirketleri içinde bir miktar “konsolidasyon” göreceğini, birçoğunun ise muhtemelen haritadan kaybolacağını belirtti. Garlinghouse, “Dünyanın 2000’den fazla dijital varlığa ihtiyacı yok. Hepsine hükmedecek bir kripto para birimi olacağını düşünmeme rağmen, bir varlığın spekülasyonun ötesinde kanıtlanmış bir kullanım vakası yoksa, hayatta kalamayacağı açıktır” ifadelerini kullandı. Daha önce de bildirildiği üzere Garlinghouse, tüm kripto para birimlerinin yüzde 99’unun sonunda sıfıra vuracağını tahmin ediyor.

Ripple Yöneticilerinin Heyecan Verici Tahminleri

Ripple yöneticilerinin bazı heyecan verici tahminleri var. Ripple’daki Ürün SVP’si Asheesh Birla, daha fazla mobil cüzdanın blockchain ve kriptoyu entegre etmek için hareket edeceğine inanıyor. Bu şekilde, bankacılık endüstrisi de dijital değişime ayak uydurabilecek. Ripple’daki müşteri başarısının SVP’si olan Marcus Treacher, sınır ötesi ödemelerin gezginlerin paralarını harcamasını kolaylaştıracağını belirtti. Treacher, “Daha fazla tüketici satın alma çözümü aynı şekilde blockchain teknolojisini kullanmaya başlarsa, bu kazanç tam anlamıyla büyük olacaktır!” ifadelerini kullandı.

 


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Hakan
Hakan
4 yıl önce

Sen yatırımcını batır intihara sürükle ondansonra benimsemekten basset dua et ülkemizde değilsin aksı taktirde o şirketini başına yıkarkardı şuan paramın 3/2 si çöp oldu piskolojimbozuldu bunun sorumlusu sensin okadar vaatlerde bulundun yıllardır xrp leri peşkeş çekip satıp blze baskı yapıp bözleri batırdın bu dansonra bu yatırımcıyı ruyanda gmrürsün

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x