Yükleniyor...

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Sessizliğini Bozdu ve Merak Edilenleri Yanıtladı

Geride bıraktığımız haftalarda korkulan olmuş ve ABD Menkul Kıymetler Ve Borsa Komisyonu (SEC) 1.

blockchain.com xrp ripple

Geride bıraktığımız haftalarda korkulan olmuş ve ABD Menkul Kıymetler Ve Borsa Komisyonu (SEC) 1.3 milyar dolarlık kayıt dışı menkul kıymet satışı gerçekleştirdiği iddiasıyla Ripple’a dava açmıştı.

Bu dava beraberinde Ripple’ın platform token’ı XRP’de de çok ciddi değer kayıplarına yol açtı ve kripto para topluluğunda adeta şok etkisi yarattı. Davanın seyrine ilişkin çeşitli spekülasyonlar etrafta dolaşırken Ripple CEO’su Brad Garlinghouse sessizliğini bozdu ve Twitter hesabı üzerinden en çok merak edilen 5 soruyu yanıtladı.

Brad Garlinghouse kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda sözlerine pek fazla ayrıntıya giremediğini ancak Ripple’ın SEC ile anlaşmaya varmayı denediğini belirterek başladı. Öte yandan Garlinghose SEC’teki yönetim değişikliğinin ardından uzlaşma çalışmalarına devam edeceklerini açıkladı.

Ripple CEO’su, XRP’nin borsalarda listelenmesi için ödeme yapıp yapmadıklarına ilişkin soruları da yanıtladı. Garlinghouse şunları kaydetti:

XRP en yüksek likiditeye sahip dijital varlıklardan biri ve %95’lik kısmı ABD dışında işlem görüyor. XRP’nin nerelerde listelendiği veye kimlerin XRP sahibi olduğu konularında Ripple’ın hiçbir kontrolü bulunmuyor. Ripple açık kaynak kodludur ve merkezsizdir.

Öte yandan Brad Garlinghouse, Ripple’ın neden hala SEC’e karşı hamlede bulunmadığına yönelik soruya ise şu yanıtı verdi:

Yasal süreç yavaş ilerliyor olabilir! sessiz görünüyor olabiliriz, ancak perde arkasında pek çok şey gerçekleşiyor. SEC’e Karşı ilk hamlemizi birkaç hafta içinde yapacağız.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x