Yükleniyor...

Ripple CEO’su CNN’e Röportaj Verecek

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse yakında CNN'in 'First Move’ programında bir kez daha yer alacak.

Ripple CEOsu CNN’e Röportaj Verecek

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yakında CNN’in ‘First Move’ programında bir kez daha yer alacak. CNN’den Julia Chatterley, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un başka bir röportaj için geri geleceğini açıklayarak XRP severleri heyecanlandırdı. Belli bir tarihi açıklamasa da, çok yakında geldiğinden bahsetti ve kripto topluluğundan sorularla ona yardım etmesini istedi.

Ripple CEO’su Halka Arz Planından Bahsedecek mi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple konusunda en sık sorulan sorular “halka arz” etrafında toplanıyor. Garlinghouse, Ripple’ın yaklaşmakta olan halka arzda çılgınlığının “önde gelen tarafında” yer alacağını açıklamıştı. Onun sözleri, XRP’nin fiyatını nasıl etkileyeceği konusunda birçok spekülasyona yol açtı.

Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou, üç aylık XRP satışlarındaki yüzde 73’lük düşüşün, olası bir halka arza veya Ripple’ın 200 milyon dolarlık C Serisi fonlama turuna bağlı olup olmadığını öğrenmek istiyor.

Zor Sorular İçin Hazırlanın

Garlinghouse, Chatterley ile Eylül 2019’da da röportaj yapmıştı. O zamanlar, CEO’ya XRP’yi fork ile tehdit eden topluluk ve Ripple’ın sürekli satışlarının üçüncü en büyük kripto para birimi fiyatı üzerindeki etkisi hakkında rahatsız edici sorular yöneltilmişti.

Bu sefer, Ripple CEO’su, XRP’nin 2020’de büyük ölçüde düşük performans göstereceğini öngören Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz ile alakalı sorulara yanıt verebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x