Yükleniyor...

Ripple CEO’su Garlinghouse: XRP, Müşteri Kaybettiriyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP yatırımcılarını kızdıracak bir açıklamada bulundu

brad

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP yatırımcılarını kızdıracak bir açıklamada bulundu. Popüler isim XRP’nin Ripple‘a müşteri kaybettirdiğini dile getirdi. Buna sebep olarak ise regülasyonları gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple ve XRP arasındaki bağ Ripple’ın başına bela olmaya devam ediyor. Daha önce de haberlerimizde defalarca yer verdiğimiz gibi XRP’nin menkul kıymet ilan edilme riski var. Bu da hem XRP hem de kripto para biriminin arkasındaki şirket Ripple için belirsizlik yaratıyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bu durumun şirkete ciddi oranda müşteri kaybettirdiğini ifade etti. Garlinghouse katıldığı bir röportajda “XRP nedeniyle müşteri kaybediyoruz” açıklamasını yaptı.

Müşteriler Beklemek İstiyor

CNN’de yayınlanan program sahibi Julia Chatterley, Garlinghouse’a XRP’nin Ripple’ı olumsuz etkileyip etkilemediği sorusunu yöneltti. Garlinghouse ise birçok yatırımcının XRP’nin yarattığı belirsizlik yüzünden bekleme kararı aldığını açıkladı. Garlignhouse, şunları söyledi:

“Müşterilerle konuşurken çoğu kez şu yanıtı alıyoruz: XRP ve regülasyonlarla konusu netlik kazanana kadar bekleyeceğiz.”

Garlinghouse, daha önce de önemli bir şirketin ODL ürününü sırf XRP yüzünden kullanmak istemediğini açıklamıştı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x