Yükleniyor...

Ripple CEO’su Kendine Yönelik İddiaları Reddetti

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, avukat Kyle Roche ile iş birliği yaptığı iddialarını reddetti ve onunla hiç iletişim kurmadığını söyledi.

Ripple CEOsu Kendine Yonelik Iddialari Reddetti

Ripple CEO‘su Brad Garlinghouse, avukat Kyle Roche ile iş birliği yaptığı iddialarını reddetti ve onunla hiç iletişim kurmadığını söyledi.

Crypto Leaks’in iddialarına yanıt veren Brad Garlinghouse, Roche Freedman LLP‘den Amerikalı avukat Kyle Roche ile hiç konuşmadığını söyledi.

Ripple CEO’su İddialara Twitter’dan Yanıt Verdi

Ripple CEO‘su Brad Garlinghouse, Crypto Leaks tarafından ortaya atılan Kyle Roche ile iş birliğinde olduğu iddialarına Twitter hesabından cevap verdi.

Roche, iddiaya göre Garlinghouse’u melek yatırımcısı olmaya ikna etti. Garlinghouse ise bu iddiaları Twitter’dan yaptığı açıklama ile reddetti.

Garlinghouse açıklamasında şöyle dedi:

“Bu iddiaların gerçekliği hakkında yorum yapamam ancak Kayle Roche ile tanışmadığımı veya konuşmadığımı açıkça söyleyebilirim”

Crypto Leaks tarafından ortaya atılan iddialar Ava Labs’in rakiplerini oyalamak ve Amerika’daki düzenleyicilerin dikkatini dağıtmak için rakiplerine dava açtırdığı yönündeydi. İddialara göre Ava Labs, Roche Freedman ile token arzının belirli bir yüzdesini alarak bu işlemleri yürüteceği şeklindeydi.

İddialara Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer tarafından açıklama gelmişti. Sirer, iddiaları bir komplo teorisi olarak nitelendirerek reddetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner