Yükleniyor...

Ripple CEO’su Koronavirüsün Şirketi Nasıl Etkilediğini Açıkladı

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse'a göre, Ripple çalışanları ihtiyacı olanların sevdiklerine para göndermelerine yardımcı olmak için uzaktan çalışıyor.

brad

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre, Ripple çalışanları ihtiyacı olanların sevdiklerine para göndermelerine yardımcı olmak için uzaktan çalışıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Koronavirüs salgını hem büyük hem de küçük işletmeler için birçok problem ortaya çıkardı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin işçilerinin sağlığına öncelik verdiğini bu yüzden şimdi uzaktan çalıştıklarını dile getirdi. Ripple, bu kritik zamanda müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Garlinghouse şu ifadeleri kullandı:

“Birçok işletme gibi, Ripple’ın en yüksek önceliği Ripple ekibinin refahıdır. Kovid-19 son birkaç ay içinde yayıldıkça, global ekibimiz müşterilerimizi desteklemeye devam ederken güvende kalma çabasıyla uzaktan çalışmaya geçti. Bu eşi benzeri görülmemiş yeni realitede, ihtiyacı olanları unutmamak önemlidir.”

İhtiyacı Olanlara Yardım

Ripple hala ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaya kararlı. Garlinghouse, bireylerin sevdiklerine sınır ötesi ödeme yapmalarına izin vermek için ‘ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını’ söylüyor. San Francisco merkezli blockchain şirketi yakın zamanda MoneyGram gibi sayısız ortağıyla birlikte sınır ötesi ödeme endüstrisindeki liderlerden biri olarak kabul edildi.

Garlinghouse ayrıca, küresel ekonominin koronavirüs krizi nedeniyle “keşfedilmemiş sularda” olduğunu belirtti. Bununla birlikte, piyasaların tarihsel olarak iyileşmeye yetecek kadar esnek olduğuna inanıyor.

Yatırımcı Bill Ackman ise geçtiğimiz günlerde Başkan Donald Trump’ın arka arkaya iflasları önlemek için tüm ülkeyi kapatması gerektiğini önermişti. Aksi takdirde bildiğimiz Amerika’nın sonu gelebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x