Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple CEO'su Spark Token Airdrop'u Konusunda Heyecanlı

Ripple CEO’su Spark Token Airdrop’u Konusunda Heyecanlı

ABONE OL:google-news

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Flare’nin akıllı kontrat sisteminin lansmanı ve üçüncü en büyük kripto para biriminin sahipleri için yaklaşan Spark token airdrop’u konusunda heyecanlanmak için iyi nedenleri olduğunu söyledi.

CNN ile yeni bir röportajda Garlinghouse, Flare’nin XRP Ledger’a akıllı sözleşmeler getirme çabasının dijital varlıkların esnekliğini ve faydasını gösterdiğini söyledi. Garlinghouse, şu ifadeleri kullandı:

“Bu çok heyecan verici bir başlangıç. Spark token adı verilen bir şeyle çok ilginç şeyler yapıyorlar. Ama Ripple’ın yaptıklarından gerçekten farklı. Flare Networks gibi bir şirketi görmek ve onların XRP ağını çeşitli şekillerde kullandığını görmek ilerlemek için bir fırsat, ancak RippleNet müşterilerini ve müşterilerimiz için ODL’yi (On-Demand Liquidity) nasıl kullandığımızı etkilemiyor.”

Yaklaşan airdrop’un XRP sahipleri için ne anlama geleceğine gelince, Garlinghouse, yatırımcıların olasılıklar konusunda haklı olarak heyecanlandıklarını söylüyor:

“Bence XRP sahipleri, Flare’nin ne yaptığı konusunda haklı olarak heyecan duyuyor. Flare’nin ne yaptığı konusunda ben de heyecanlıyım. Gerçek bir sorunu çözen gerçek bir yardımcı gördüğünüz her sefer -ve sanırım Flare ilginç bir niş oluşturdu- Spark token’ların bu airdropu için iyimserim. Yönetim ekibiyle tanıştım. Çok yetenekli olduklarını düşünüyorum ve çözecekleri soruna dair net bir vizyona sahip olduklarını düşünüyorum.”

Ripple, Flare Networks’ün yatırımcısıdır. Flare, 12 Aralık’ta XRP sahiplerine 1:1 oranında Spark token airdrop‘u yapacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar