Yükleniyor...

Ripple CEO’su Spark Token Airdrop’u Konusunda Heyecanlı

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Flare’nin akıllı kontrat sisteminin lansmanı ve üçüncü en büyük kripto para biriminin sahipleri için yaklaşan Spark token airdrop‘u konusunda heyecanlanmak için iyi nedenleri olduğunu söyledi

brad spark token xrp flare ripple ceo

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Flare’nin akıllı kontrat sisteminin lansmanı ve üçüncü en büyük kripto para biriminin sahipleri için yaklaşan Spark token airdrop’u konusunda heyecanlanmak için iyi nedenleri olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CNN ile yeni bir röportajda Garlinghouse, Flare’nin XRP Ledger’a akıllı sözleşmeler getirme çabasının dijital varlıkların esnekliğini ve faydasını gösterdiğini söyledi. Garlinghouse, şu ifadeleri kullandı:

“Bu çok heyecan verici bir başlangıç. Spark token adı verilen bir şeyle çok ilginç şeyler yapıyorlar. Ama Ripple’ın yaptıklarından gerçekten farklı. Flare Networks gibi bir şirketi görmek ve onların XRP ağını çeşitli şekillerde kullandığını görmek ilerlemek için bir fırsat, ancak RippleNet müşterilerini ve müşterilerimiz için ODL’yi (On-Demand Liquidity) nasıl kullandığımızı etkilemiyor.”

Yaklaşan airdrop‘un XRP sahipleri için ne anlama geleceğine gelince, Garlinghouse, yatırımcıların olasılıklar konusunda haklı olarak heyecanlandıklarını söylüyor:

“Bence XRP sahipleri, Flare’nin ne yaptığı konusunda haklı olarak heyecan duyuyor. Flare’nin ne yaptığı konusunda ben de heyecanlıyım. Gerçek bir sorunu çözen gerçek bir yardımcı gördüğünüz her sefer -ve sanırım Flare ilginç bir niş oluşturdu- Spark token’ların bu airdropu için iyimserim. Yönetim ekibiyle tanıştım. Çok yetenekli olduklarını düşünüyorum ve çözecekleri soruna dair net bir vizyona sahip olduklarını düşünüyorum.”

Ripple, Flare Networks’ün yatırımcısıdır. Flare, 12 Aralık’ta XRP sahiplerine 1:1 oranında Spark token airdrop’u yapacak.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x