Yükleniyor...

Ripple CEO’su: XRP Satışları Gerekli!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, son dönemde XRP'ye ilişkin ortaya çıkan FUD haberlerine son vermek için Twitter hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu.

Ripple XRP 1

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, son dönemde XRP’ye ilişkin ortaya çıkan FUD haberlerine son vermek için Twitter hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Garlinghouse, XRP’nin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından kayıt altına alınmamış bir menkul kıymet olarak sınırlandırılıp sınıflandırılmayacağına dönük endişelere değindi.

SEC’in XRP’yi kayıtsız menkul kıymet olarak sınıflandırması durumunda korkuyla yatırımcıların ellerindeki XRP’leri satmalarından ve bunun sonucunda büyük bir satış baskısının oluşmasından çekiniliyor. XRP’nin bir menkul kıymet olmadığı konusunda emin olduklarını ifade eden Garlinghouse, henüz SEC’in bununla ilgili net bir kararı bulunmadığının altını çiziyor. Ayrıca Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesi’nin (FCA) XRP’yi bir menkul kıymet olarak değerlendirmediğini belirtiyor.

Bir kesim Ripple’ın elindeki XRP’leri satması sonucunda XRP’nin fiyatının yükselmediği görüşünde. Bu konuya da değinen Garlinghouse, XRP satışlarının RippleNet’i genişlemesini ve XRP’nin mevcudiyetini desteklediğini söyleyerek XRP satışlarının gerekli olduğunu kaydetti.

Tüm bunlara ek olarak Garlinghouse, Ripple’ın endüstri şeffaflığı konusunda standartları belirleyen bir konumda olduğunu ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x