Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple CEO’su: XRP Satışları Gerekli!

Ripple CEO’su: XRP Satışları Gerekli!

ABONE OL:google-news

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, son dönemde XRP’ye ilişkin ortaya çıkan FUD haberlerine son vermek için Twitter hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu.

Garlinghouse, XRP‘nin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından kayıt altına alınmamış bir menkul kıymet olarak sınırlandırılıp sınıflandırılmayacağına dönük endişelere değindi.

SEC’in XRP’yi kayıtsız menkul kıymet olarak sınıflandırması durumunda korkuyla yatırımcıların ellerindeki XRP’leri satmalarından ve bunun sonucunda büyük bir satış baskısının oluşmasından çekiniliyor. XRP’nin bir menkul kıymet olmadığı konusunda emin olduklarını ifade eden Garlinghouse, henüz SEC’in bununla ilgili net bir kararı bulunmadığının altını çiziyor. Ayrıca Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesi’nin (FCA) XRP’yi bir menkul kıymet olarak değerlendirmediğini belirtiyor.

Bir kesim Ripple‘ın elindeki XRP’leri satması sonucunda XRP’nin fiyatının yükselmediği görüşünde. Bu konuya da değinen Garlinghouse, XRP satışlarının RippleNet’i genişlemesini ve XRP’nin mevcudiyetini desteklediğini söyleyerek XRP satışlarının gerekli olduğunu kaydetti.

Tüm bunlara ek olarak Garlinghouse, Ripple’ın endüstri şeffaflığı konusunda standartları belirleyen bir konumda olduğunu ifade etti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar