Yükleniyor...

Ripple CEO’su, XRP ve Ethereum’u Birleştiren DeFi Projesini Açıkladı

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, yeni bir kripto platformunun XRP, Ethereum (ETH) ve Avalanche'ın (AVAX) sunduğu en iyi özellikleri birleştirdiğini söylüyor.

Ripple CEOsu XRP ve Ethereumu Birlestiren Yeni Defi Projesini Acikladi

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yeni bir kripto platformunun XRP, Ethereum (ETH) ve Avalanche’ın (AVAX) sunduğu en iyi özellikleri birleştirdiğini söylüyor.

XRP’nin Defi Projesi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Inaugural Crypto Town Hall etkinliği sırasında, San Francisco merkezli girişimin başkanı, XRP ağı ile Flare uygulamasına ilişkin görüşlerini şu şekilde paylaştı:

“Benim bakış açıma göre Flare, XRP’nin faydasını genişletmeye yardımcı olan bir DeFi projesidir. ”

Ripple destekli bir Blockchain firması olan Flare Networks, XRP sahiplerini, kullanıcıların akıllı sözleşmelerin özelliklerinden yararlanmalarını sağlayan yeni bir kripto varlığı olan Spark ile ödüllendiriyor. CEO Flare’ı şu şekilde açıkladı:

“Flare Network, Ethereum Sanal Makinesini entegre eden yeni bir Turing Tam Akıllı Sözleşme platformudur. Kendi yerel tokeni olan Spark, XRP’nin bir yardımcı program forkuyla oluşturuluyor. Ayrıca Flare, XRP kullanıcıları için XRPL ve Flare kullanımını kolaylaştırabilen XRP şifreleme şemasını kullanıyor. ”

Bir blog gönderisinde, Flare CEO’su Hugo Philion, üçüncü en büyük kripto para biriminin yatırımcılarının sahip oldukları her XRP için bir ücretsiz Spark token talep edebileceğini söyledi. Spark ile kullanıcılar, Flare üzerinde akıllı sözleşmeleri çalıştıran gas olan FXRP tokenlerini ihraç etmek ve kullanmak için kripto paralarını kullanarak getiri oluşturabilirler. Spark aynı zamanda Flare Network’ün yönetişim tokeni olarak görev yapar ve sahiplerine kripto varlığının geleceğini kontrol etme gücü verir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x