Yükleniyor...

Ripple CEO’sundan Sektör Hakkında Açıklamalar Geldi

Ripple'ın CEO'su Brad Garlinghouse, SEC'in Ripple aleyhindeki davasının, düzenleyicinin bir bütün olarak sektöre ket vurduğunu söyledi.

ripple ceosu

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, SEC’in Ripple aleyhindeki davasının, düzenleyicinin bir bütün olarak sektöre ket vurduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu şartlar sebebiyle kripto sektörünün çoktan ABD’nin dışına taşınmaya başladığını söyledi. Garlinghouse ayrıca SEC‘in bu tutumunun sağlıklı olmadığı kanaatinde.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse: Sektör Çoktan ABD Dışına Taşınmaya Başladı

Ripple CEO’su, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) uygulamaları ile bir sektörü düzenlemenin sağlıklı bir yolu olmadığını ve ABD’nin kripto şirketleri için daha az çekici bir yer olmasına neden olabileceğini öne sürdü.

Blockchain tabanlı dijital ödeme ağı Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, 3 Mart’ta Bloomberg ile yaptığı bir röportajda, SEC’in düzenleme yaklaşımının ABD’yi Blockchain ve kriptonun bir sonraki evrimi için  merkez olma fırsatını ciddi şekilde riske soktuğunu söyledi.

Ripple 1 Milyar XRPnin Kilidini Acti Neler Oluyor

Garlinghouse, SEC’in Ripple’a karşı davasının, SEC’in endüstrinin tamamına saldırı yapmak ve saldırmak olduğunu belirterek, SEC kazanabilirse bunula birlikte birçok başka dava olacağını da sözlerine ekledi.

Kripto düzenleme sürecinin Avustralya, Birleşik Krallık, Japonya, Singapur ve İsviçre gibi diğer ülkelerin arkasında olduğu göz önüne alındığında, kripto endüstrisinin zaten ABD dışına çıkmaya başladığını öne sürdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x