Yükleniyor...

Ripple CTO’sundan Ayrılık İddialarına Yanıt

Ripple CTO'su David Schwartz, ayrılık iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ripple CTOsundan Ayrilik Iddialarina Yanit

Ripple CTO’su David Schwartz, ayrılık iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gündemde sıkça yer edinen Ripple ve SEC arasında uzun zamandır devam eden hukuk mücadelesinin yanı sıra ilgili konular merak uyandırıyor. Son günlerde de Ripple ilgili haberler ortaya çıkma devam ediyor. Dava ortasındaki şirketin CTO’sundan da bir açıklama geldi.

Ripple CTO’su Şirketten Ayrılmak İstemiyor

Ripple’ın Baş Teknoloji Sorumlusu David Schwartz, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda şirketten ayrılmak istemediğini söyledi.

Schwartz, sıfırdan yeni bir projeye başlamanın onu Ripple’da tuttuğunu söyledi. Yönetici, üzerinde çalışmak istediği birçok yeni şey olduğunu söylese de sadece yüzeysel bir çaba göstermek istemiyor. Schwartz, artık yeni bir büyük proje başlatmak için gerekli tutkuya sahip olmadığını da belirtti.

XRP Ledger’ın arkasındaki şirket olan Schwartz, önümüzdeki iki yıl boyunca haftada 50 saat çalışmak istemediğini belirtti. Çalışma temposuna atıfta bulunarak “Kendimi artık buna uygun hissetmiyorum” dedi. Yine de şirketin projelerinden ve çalışmaktan memnun olduğunu dile getiren Schwartz, artık böyle bir projeye yeniden liderlik edemeyeceğini de sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x