Yükleniyor...

Ripple En Hızlı Büyüyen Şirketler Arasında Yerini Aldı

San Francisco merkezli blockchain devi Ripple, Amerika'nın önde gelen iş dergilerinden birisi olan Inc.

ripple en hizli buyuyen sirketler arasinda

San Francisco merkezli blockchain devi Ripple, Amerika’nın önde gelen iş dergilerinden birisi olan Inc. tarafından en hızlı büyüyen şirketlerden birisi olarak kabul edilerek büyük bir başarıya imza attı.

Dergide yayınlanan 5.000 işletmenin arasından 123. sırada yer almayı başaran Ripple, aslında blockchain ekosisteminin geleceğinin ne kadar parlak olduğunu da bu başarısı ile ispatlamış oldu.

ripplbasari sirasiInc. tarafından açıklanan, en hızlı büyüyen 5.000 şirketin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Dergi tarafından yapılan araştırmaya göre, 2012 yılında kurulan ve XRP ile kripto para piyasasında yer alan Ripple, son üç yıl içerisinde %3.039’luk bir büyümeye imza attı.

Piyasadaki toplam XRP arzının %55’ine sahip olan şirket, RippleNet ağında 7 milyar dolarlık kavramsal değere sahip.

Büyük bankaları ve finans kurumlarını birbirine bağlayan RippleNet ağı, geçen yıl 300 müşteriyi aştı.

Listenin başında gizlilik yönetimi şirketi var

Ripple, blockchain ile ilgili en üst düzey şirket olsa da, finansal hizmetler departmanı genel olarak ele alındığında daha büyük ilerlemeler kaydeden bazı özel şirketler de listede yer alıyor. Örnek olarak Nationwide Mortgage Bankers, %16.395 büyüme ile finansal şirketler arasında lider konumda yer alıyor.

Listenin bir numarasında ise Gürcistan merkezli girişim OneTrust yer alıyor. OneTrust, %48.337 ilerleme ile sadece 4 yıl içerisinde 2.7 milyar dolar değere ulaşmış durumda.

XRP’da Son Durum Ne?

Yazım itibari ile 0.325 dolar seviyesinden işlem gören XRP’de birçok yatırımcı potansiyel bir sıçramayı bekliyor. Ancak Michaël van de Poppe gibi bazı ünlü analistler XRP için büyük bir geri çekilme yaşanabileceğini ve bu konuda yatırımcıların dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunuyorlar. Analistlere göre kısa zaman önce gerçekleşen ani yükseliş bir boğa tuzağı olabilir.

XRP için beklenilen geri çekilmenin ise %15-%27 arasında olması bekleniyor. Tabi ki bu geri çekilme olasılığı, XRP’nin 0.32 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece düşecektir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x