Yükleniyor...

Ripple, En İyi Şirketlerde İlk 100’e Girdi

Ripple, UBS ve PayPal gibi en büyük 100 sınır ötesi ödeme şirketinin de yer aldığı listeye girdi.

Ripple En İyi Şirketlerde İlk 100’e Girdi

Ripple, UBS ve PayPal gibi en büyük 100 sınır ötesi ödeme şirketinin de yer aldığı listeye girdi. Şirket, İngiltere merkezli bir şirket tarafından hazırlanan En Büyük 100 Sınır Ötesi Ödeme Şirketi listesine girerek önemli bir başarıya imza attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple, finansal veri şirketi FXC Intelligence tarafından sınır ötesi ödeme endüstrisinde en önemli oyunculardan biri olarak kabul edildi. Ripple, ilk 100’e giren kripto ile ilgili tek şirket. Liste, dünyanın en büyük bankalarını (Bank of America, Deutsche Bank, City, UBS) ve halka açık büyük şirketleri  (Visa, PayPal) içeriyor. Listede görünen isimlerin çoğu aslında Ripple ile ortaktır. En göze çarpan örnekler MoneyGram ve TransferGo.

ripple ilk 100 şirket

Ripple Önemli Başarılar Elde Ediyor

Ripple’ın buradaki başarısı sadece ilk 100’e girmesi değil. Aynı zamanda ilk 100’e giren birçok firma ile ortaklık kurmuş olması.

Son CNN röportajında ​​şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, 10 milyar dolarlık şirketin sınır ötesi ödeme sektörünün dışında da etki göstermek istediğini söyledi. Garlinghouse, Ripple’ın farklı alanlara yönelebileceğini ve e-ticaret devi Amazon’un büyümesini dahi yansıtabileceğini ifade etti. Bununla birlikte, başka bir yere geçmeden önce mevcut dikey alanda kazanmanın önemli olduğunu da vurguladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x