Yükleniyor...

Ripple Finansal Kurumlar Ağını Genişletmeyi Planlıyor

Ripple, finansal kurumlar ağını genişletmeyi çalışıyor ve daha fazla müşteri bulmak ve RippleNet'i entegre etmelerine yardımcı olmak için BAE ve İngiltere'de entegrasyon mühendisleri arıyor.

Ripple Finansal Kurumlar Agini Genisletmeyi Planliyor 1

Ripple, finansal kurumlar ağını genişletmeyi çalışıyor ve daha fazla müşteri bulmak ve RippleNet’i entegre etmelerine yardımcı olmak için BAE ve İngiltere’de entegrasyon mühendisleri arıyor.

San Francisco merkezli blok zinciri ağı Ripple, RippleNet’e ortak ve müşteri olarak daha fazla finansal kurum ekleyerek, kendi ödeme sistemlerine sorunsuz erişim sağlayarak genişlemeyi hedefliyor.

Ripple, entegrasyon mühendisliği alanında işe alım için iki pozisyon ilanı yayınladı.

Dubai ve Londra’dan Entegrasyon Mühendisleri

Ripple iki pozisyon ilanı yayınladı: Dubai, BAE’de Kıdemli Entegrasyon Mühendisi ve Londra, Birleşik Krallık’ta Personel Entegrasyon Mühendisliği pozisyonlarında işe alım yapmak istedikleri belirtildi.

İş ilanlarına göre ilki, şirketin finansal kurum ağını genişletmesine yardımcı olacak ve yeni ve mevcut ortaklara kendi ödeme sistemleri aracılığıyla RippleNet’e kolay erişim sağlayacak.

Yeni Ripple Personel Entegrasyon Mühendisi (bulunduğunda ve işe alındığında) yeni entegrasyon çözümleri oluşturmak ve denemek için çalışacak ve büyük küresel şirketler ve teknoloji ekipleriyle sorun giderme oturumlarında yer alacak.

DLT için Ne Yapmaları Gerekecek?

Her iki entegrasyon mühendisinin görevleri arasında şunlar yer alıyor: Ripple için entegrasyon çözümleri tasarlamaları, oluşturmaları, test etmeleri ve dağıtmaları ve Ripple’ın müşterilerinin ve ortaklarının entegrasyon ve dağıtım alanında karşılaşabilecekleri zorlukları çözmeleri gerekecek.

Ayrıca yeni Ripple müşterilerine birinci sınıf eğitim vermeleri gerekecek.

Ripple, sınır ötesi ödemeleri dönüştürmeyi hedefliyor. Daha önce, Ripple’ın Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Marcus Treacher, şu anda ulusötesi ödemeler piyasasının oldukça parçalanmış olduğunu belirtti.

Ancak, ISO standardizasyonunun ve RippleNet’in sorunu çözme şeklinin bu sektörü dönüştüreceğini de sözlerine ekledi.

Treacher’a göre, XRP gibi dijital varlıklar potansiyel olarak bugün piyasadaki her şeyden daha iyi olacak bir ödeme çözümüne dönüşebilir.

İsteğe bağlı likidite (ODL) koridorları bu yıl ayrıca birkaç tane daha kurulacak gibi görünüyor. Afrika, Asya ve Latin Amerika’da da kurulması planlanan koridorlar; zaten uzun süredir dünyanın çeşitli köşelerinde içerisinde faaliyet gösteren ODL koridorlarına ek olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x