Yükleniyor...

Ripple, Fortune Tarafından En İyi İşverenlerden Biri Seçildi

Blockchain devi Ripple, San Francisco Körfez Bölgesi'ndeki en iyi küçük ve orta ölçekli işyerleri listesinde yer aldı.

ripple fortune tarafından seçildi

Blockchain devi Ripple, San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki en iyi küçük ve orta ölçekli işyerleri listesinde yer aldı. Şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin inanılmaz yetenekli ekibinin bir parçası olmak için “alçakgönüllü” olmak gerektiğini söyledi. Listedeki tek kripto para birimi odaklı şirket Ripple, 25. sırada yer aldı.

Great Place to Work incelemesinde, “Yönetim, çalışanların neyin iyi neyin iyi gitmediği konusunda sürekli şeffaf. Başlangıçtan büyümeye devam ettikçe kendimize karşı dürüst olmaya odaklanıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Ripple İçin Yeni Kilometre Taşları

Şubat 2019’da Fortune, Ripple’ı çalışmak için en iyi şirketlerden biri olarak seçmişti. Sınır ötesi ödeme endüstrisini değiştirmeye çalışan Şirket, o zamandan beri 300’den fazla ortak kazandı. Ripple, 200 milyon dolarlık devasa bir finansman turu ile çok ilerleme kaydetti. Şirket şu anda 235 ABD çalışanına sahip. Ancak, blockchain devi Interledger’ın beyni Evan Schwartz da dahil olmak üzere 2019’da bazı önemli ekip üyelerini kaybetti.

Asana İlk Sırada

Körfez Bölgesi’ndeki en iyi işyerlerini belirleyen Fortune, liderlik etkinliği, işgücü, işyeri kültürü ve diğer faktörleri dikkate alarak 33 binden fazla çalışana anonim bir anket gerçekleştirdi.Mobil uygulama tasarımcısı Asana, bu yılki Fortune listesinde ilk sırada aldı.

Ripple, Fortune Tarafından En İyi İşverenlerden Biri Seçildi


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x