Yükleniyor...

Ripple İle İlişkili Adreslere 166.2 Milyon XRP Gönderildi

XRPL Monitor tarafından sağlanan analitik verilere göre; Ripple, ortakları ve Güney Kore'in en büyük kripto para borsası olan Bithumb'un içinde olduğu işlemlerde 32.

ripple xrp 1

XRPL Monitor tarafından sağlanan analitik verilere göre; Ripple, ortakları ve Güney Kore’in en büyük kripto para borsası olan Bithumb’un içinde olduğu işlemlerde 32.533.317 dolar değerinde 166.2 milyon XRP transfer edildi.

Ripple’ın XRP Transferleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP defterindeki işlemleri izleyen XRPL Monitor hesabı, XRP’nin toplu miktarda taşındığını fark etti. Ripple ile ilgili olduğu ve XRP emanet adreslerinden biri olabileceği iddia edilen RL18-VN cüzdanı tarafından 20 milyon XRP taşındı.

10 milyon XRP’yi içeren işlemlerden biri, Ripple’ın Avrupa ODL koridoruna ev sahipliği yapan kripto para borsası Bitstamp’a gönderildi. Analitik web sitesi Bithumb  tarafından sağlanan verilere göre; Bitstamp cüzdanları arasında 5.2 milyon XRP taşındı.

Bithumb ve Anonim Cüzdanlar 129 Milyon XRP Gönderdi

Güney Kore’in en büyük kripto para borsası olan Bithumb, cüzdanları arasında 46 milyon XRP (9,004,408 dolar) taşıdı. Ayrıca, anonim bir adresten 83 milyon XRP ve 30 milyon XRP, Ripple tarafından etkinleştirilen bir cüzdana gönderildi.

Yeni ODL Koridorları Geliyor

Ripple’ın üst düzey yöneticisi Asheesh Birla, Ripple’ın ODL ürünü ve krizden etkilenen modern dünyada oynadığı rol hakkında bir makale yayınladı. Birla makalede, Federal Rezerv’in sürekli kalite kontrolünün ve pandeminin neden olduğu mevcut ekonomik gerilemenin, ulus ötesi ödemeler için yüksek hız ve düşük ücretleri çok önemli hale getirdiğini belirtti.

Yurtdışında çalışan aile üyelerinin eve para göndermeleri gerektiğinden, dünyanın birçok yerinde devam eden karantina önlemleri bu nitelikleri çok önemli kılmaktadır. Bunu akılda tutarak Birla, bu yıl Ripple’ın daha fazla ODL koridoru oluşturmayı planladığı haberlerini paylaştı.