Yükleniyor...

Ripple İlk Defa Elindeki XRP Miktarı Hakkında Bilgi Verdi

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse kripto girişimlerinin hafife alındığına inanıyor.

Ripple CEOsu Brad Garlinghouse Sahip Oldukları XRP Miktarını Açıkladı

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse kripto girişimlerinin hafife alındığına inanıyor. Ripple CEO’su, şirketin ABD’deki en büyük fintech şirketlerinden biri olarak statüsünü güçlendiren değerlemesinin daha yüksek olması gerektiğini düşündüğünü söyledi.

Ripple’ın Elinde 15 Milyar Dolarlık XRP Bulunuyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Garlinghouse, CNN’ne verdiği son röportajda, Ripple’ın 15 milyar doların üzerinde XRP’ye sahip olduğunu açıkladı. Bilindiği gibi Ripple, C serisi finansman turunda 200 milyon dolarlık yatırım almış ve şirketin değeri tahmini olarak 10 milyar dolara ulaşmıştı. Ancak öyle görülüyor ki Ripple’ın elinde biçilen değerden çok daha fazlası bulunuyor. Garlinghouse bu durumu şöyle değerlendirdi:

Çok güçlü bir bilanço ile çok iyi bir pozisyondayız. Çok sayıda müşterimiz olduğu için çok şanslıyız ve bence bunun sebebi gerçek müşteriler için gerçek bir sorunu çözmeye odaklanmamız.

Ripple IPO İçin Hazırlanıyor

Ripple, piyasa değeri itibariyle üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’nin toplam arzının yarısından fazlasına sahip. Şirket, sattığı XRP miktarı hakkında her üç ayda rapor paylaşsa da elinde kalan kesin miktarı kamuoyu ile paylaşmıyor.

Garlinghouse, Ripple’ın halka arzı hakkındaki son gelişmeleri de paylaştı ve bir Ripple IPO’sunun kaçınılmaz olduğunu, ancak herhangi bir zaman çizelgesinin belirlenmediğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x