Yükleniyor...

Ripple, Jed McCaleb’e 408 Milyon XRP Aktardı

Ripple, Jed McCaleb'in cüzdanına büyük bir XRP yığını daha aktardı ve birkaç üst düzey kripto borsasının 110 milyon XRP'yi taşımasına yardımcı oldu.

ripple

Ripple, Jed McCaleb’in cüzdanına büyük bir XRP yığını daha aktardı ve birkaç üst düzey kripto borsasının 110 milyon XRP’yi taşımasına yardımcı oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DLT şirketini Chris Larsen ile birlikte kuran eski Ripple baş teknoloji sorumlusu Jed McCaleb, Ripple’dan başka bir büyük XRP transferi daha aldı: 408 milyon XRP.

Veriler, Whale Alert kripto izleme platformu tarafından paylaşıldı. Ayrıca Bitso da dahil olmak üzere birkaç büyük kripto borsası, birbirleri arasında 110 milyon XRP token’ı transfer etti.

Jed McCaleb Satmaya Başladı

McCaleb’in “tacostand” cüzdanına yüksek miktarda XRP transferi oldu: 408.123.659 token. Bu miktar, yazının yazıldığı sırada yaklaşık olarak 420.345.541 dolara denk geliyordu.

XRPscan platformu tarafından paylaşılan verilere göre, bugün Jed McCaleb yeni XRP zulasını satmaya başladı ve 16.353.884 XRP gönderdi. Jed bu hafta bu miktarda XRP satacak. XRPscan’e göre, 30 Mayıs’tan bu yana her gün aynı miktarda XRP satıyor. Ripple Labs kurucu ortağı ve rakip şirket Stellar’ın yaratıcısı şu an dijital cüzdanında 633.699.648 XRP’ye sahip. Daha önce belirtildiği gibi, topluluk McCaleb’in XRP zenginliklerinin Ağustos ayı sonuna kadar bitmesini bekliyor.

110 Milyon XRP Transferi Gerçekleşti

Whale Alert ayrıca toplam 110 milyon XRP transferi tespit etti. Bu miktardan yirmi milyon XRP, Bitso borsasına taşındı. ABD merkezli Coinbase de dahil olmak üzere toplam 61.999.980 XRP transferi yapıldı. Ayrıca Bittrex, iki transferde 18 milyon XRP’yi Upbit’e taşıdı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x