Yükleniyor...

Ripple, Kovid-19 Salgınıyla Mücadele İçin Bağış Yapıyor

Ripple, uzaktan çalışmaya geçtikten sonra koronavirüs (kovid-19) pandemisine karşı savaşmak için 200 bin dolar bağışta bulunuyor.

ripple kovid 19 mücadele bağış

Ripple, uzaktan çalışmaya geçtikten sonra koronavirüs (kovid-19) pandemisine karşı savaşmak için 200 bin dolar bağışta bulunuyor. Ripple, koronavirüs salgınıyla mücadele eden şirketler listesine girdi. Blockchain devi, San Francisco merkezli kâr amacı gütmeyen Tipping Point Community ve Silikon Vadisi Topluluğu Vakfı’na 200.000 dolar bağışla ilgili bir açıklama yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün bildirdiği gibi, Ripple, dünya çapında 470.000’den fazla onaylanmış vakaya sahip olan koronavirüsün yayılmasını azaltmak için uzaktan çalışma eğiliminin bir parçası oldu. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin ekibinin refahına öncelik verdiğini açıkça belirtti. Bununla birlikte, Ripple bu zor zamanlarda müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Dünya ekonomileri virüsle savaşmak için temelde tek tek kapanırken, Garlinghouse’a göre dünya çapında para transferine büyük bir ihtiyaç var.

Daha Hayırsever Çabalar

12 Mart’ta İtalyan Kızıl Haçı, hastalıkla mücadele etmek için bir Bitcoin bağış toplama kampanyası başlattı. Yazının yazıldığı sırada, 21 bin dolardan fazla para toplamayı başardı ve bu da başlangıçtaki 10 bin dolarlık hedefinin önemli ölçüde aşıldığını gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x