Yükleniyor...

Ripple, Küresel İşe Alım Çılgınlığını Genişletiyor

Ripple, dünya çapında yeni iş ilanları açıyor.

Ripple Küresel İşe Alım Çılgınlığını Genişletiyor

Ripple, dünya çapında yeni iş ilanları açıyor. San Francisco merkezli şirketin XRP ekosistemini daha da geliştirmesine yardımcı olmak için bir dizi açık pozisyon tasarlanırken, diğerleri Ripple’ın XRP destekli sınır ötesi ödemeler ürünü İsteğe Bağlı Likiditeyi (ODL) geliştirmeye odaklanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni ilanlardan birisi Ripple’ın XRP odaklı para toplama ve geliştirme kolu olan Xpring‘deki bir proje pazarlama üst yöneticisi için. İş ilanı, şirketin bölümünün geleceği konusundaki planına ışık tutuyor.

İlanda şu ifadeler yer alıyor:

“Xpring, pazara açılma çabalarımızı yürütmek için deneyimli ve girişimci bir ürün pazarlama lideri arıyor. Bu rol, Xpring’in stratejisini tanımlamanın merkezinde yer alır. Liderlik, ürün / mühendislik ve geliştirici ilişkileriyle yakın işbirliği içinde, geliştirici segmentasyonu, konumlandırma ve genel anlatım da dahil olmak üzere Xpring’i pazara sunma stratejisi ve yol haritasına sahip olacaksınız.”

Ripple, üst düzey altyapı mühendisinden ürün yönetimi üst düzey yöneticisine kadar Xpring’de toplam dokuz pozisyonu doldurmak istiyor. Şirket, São Paulo, Brezilya merkezli bir hesap yöneticisi, SBI Ripple Asia’da bir proje yöneticisi, Singapur’da bir iletişim yöneticisi ve San’da bir likidite üst düzey proje yöneticisi de dahil olmak üzere ABD ve yurtdışında uzun bir ilan listedi hazırladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x