Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple Kurucu Ortağı Chris Larsen XRP’lerini Transfer Etti

Ripple Kurucu Ortağı Chris Larsen XRP’lerini Transfer Etti

ABONE OL:google-news

XRPL Monitor tarafından paylaşılan verilerden de anlaşılacağı üzere, Ripple kurucu ortağı Chris Larsen bugün, cüzdanları arasında 75 milyon XRP’lik bir transfer gerçekleştirdi.  Veriler ayrıca Ripple’ın önemli miktarda XRP için bir transfer yaptığını da gösteriyor.

Ayrı Ayrı Para Transfer Ettiler

XRP transferlerini izleyen XRPL Monitor’e göre, yakın zamanda Ripple 11 milyon XRP’yi aktardı. Bugün erken saatlerde, şirketin kurucusu ortağı ve eski CEO’su Chris Larsen de 75 milyon XRP yolladı.

Ripple transferi, Ripple’ın kendisi tarafından kurulan bir cüzdana yapıldı ancak bu transfer birkaç takma adın arkasında gizlenmişti. Bunun gibi büyük XRP transferleri zaman zaman gerçekleşir. Ripple amaçlarını topluma açıklama zahmetine girmiyor. Birçoğu ise fiyatı düşük tutmak için bu paraların piyasaya sürüldüğüne inanıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,285TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar