Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple Kurucusu 25 Günlük Aradan Sonra Tekrar Yüklü Miktarda XRP Satışı Yaptı

Ripple Kurucusu 25 Günlük Aradan Sonra Tekrar Yüklü Miktarda XRP Satışı Yaptı

ABONE OL:google-news

Ripple kurucu ekibinde yer alan Jed McCaleb, SEC davası nedeniyle satışlarını askıya almıştı fakat 25 günlük bir aradan sonra XRP’lerini nakde çevirmeye devam etmeye karar verdi.

Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou, Ripple kurucusu ve eski CTO Jed McCaleb’in XRP deposunu satmaya devam ettiğini ve “tacostand” kripto para cüzdanından 28,6 milyon XRP sattığını paylaştı. Bu, mevcut XRP fiyatına bakıldığı zaman yaklaşık olarak 8.816.457 dolara tekabül ediyor.

XRP Satışlarına Devam Ediyor

Leonidas Hadjiloizou’nun 18 Ocak’ta attığı bir tweet’e göre, Jed McCaleb 28.6 milyon XRP satışı yaptı. Bu ünlü ismin 25 günlük aradan sonra yaptığı ilk satıştı. Analitik web sitesi Bithomp’tan alınan verilere göre, 23 Aralık’ta McCaleb 11.069.266 XRP sattı ve ardından sessiz kaldı. Hadjiloizou, bu ara vermenin nedenini Ripple ve iki yöneticisinin davalık olmasına bağladı.

Hadjiloizou, McCaleb’in avukatlarına danışmış olabileceğine veya başka birçok nedenden dolayı satışları durdurabileceğine inanıyor. Jed, XRP’yi bağışladığı bir hayır kurumunun satış yapmasına izin vermek için geçmişte de satışlarını durdurmuştu. Ancak bu sefer davanın hemen ardından satışlarına ara verdi.

Elinde Ne Kadar XRP Kaldı?

Leonidas Hadjiloizou, Ripple eski CTO’sunun yaklaşık 3,4 milyar XRP’ye sahip olduğuna inanıyor. Ripple’ın kurucu ortağına şirket kurmasına yardımcı olması için ödeyeceği ilk miktar dokuz milyar XRP idi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar