Yükleniyor...

Ripple Kurucusu XRP Satmaya Devam Ediyor

XRPscan’den alınan veriler, Ripple kurucusu Jed McCaleb’in bir hafta boyunca cüzdanından büyük miktarlarda XRP transfer ettiğini gösteriyor

Jed McCaleb Ripple XRP

XRPscan’den alınan veriler, Ripple kurucusu Jed McCaleb’in bir hafta boyunca cüzdanından büyük miktarlarda XRP transfer ettiğini gösteriyor. 20-26 Şubat tarihleri ​​arasında McCaleb, altı ayrı işlemde tacostand cüzdanından 135,8 milyon XRP’den fazlasını taşıdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Eski CTO, 22-26 Şubat arasında beş kez 19 milyon XRP‘den fazla ödeme yaptı. Aşağıdaki görselde görüldüğü gibi 20 Şubat’ta ise 38 milyondan fazla XRP taşıdı.

Source XRPScanner 1536x589 1

XRP’nin fiyatı son iki haftadır düşüyor ve yazının yazıldığı sırada XRP, son 24 saatte %7’lik bir düşüşle 0,43 dolardan işlem görüyordu. Bu, McCaleb’in nakde çevirdiği XRP miktarının yaklaşık 58 milyon dolar olduğu anlamına geliyor. Daha önce, 12 ve 15 Şubat arasında Ripple kurucu ortağı 114 milyondan fazla XRP aktarmıştı. Son işlemlerin ardından McCaleb’in cüzdanında 76 milyondan fazla XRP kaldı.

Bir analist, tacostand cüzdan fonları dışında, McCaleb’in soğuk depoda kalan 2 milyardan fazla XRP’ye sahip olduğunu ve eski CTO’nun cüzdanından büyük miktarda XRP aktarmaya devam etmesi durumunda miktarın Mayıs ayına kadar tükeneceğine inandığını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x