Yükleniyor...

Ripple, MoneyGram ile Ortaklığını Sonlandırdığını Duyurdu!

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, yapmış olduğu açıklamada şirketin MoneyGram ile ortaklığını sonlandırdığını duyurdu.

ripple 1

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yapmış olduğu açıklamada şirketin MoneyGram ile ortaklığını sonlandırdığını duyurdu.

Garlinghouse, şu ifadeleri kullandı:

“Bugün, Ripple ve MGI’nin birlikte mevcut ortaklık anlaşmasını sona erdirmeye karar verdiğini ve her iki şirketin de gelecekte anlaşmayı yeniden gözden geçirmeye kararlı olduğunu duyuruyoruz.

ABD’de net bir kripto para düzenlemesi olmaması, ülke içerisinde yer alan şirket için suyu bulandırırken,  Ripple ve MGI’nin birlikte başarılı olduklarını inkar etmek mümkün değil. ODL w/XRP aracılığıyla sınırların ötesine milyarlarca dolar gönderildi ve yerleştirildi.”

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

“Ripple, Moneygram ile birlikte mevcut anlaşmayı sonlandırma kararı aldı. 

Kısa sürede başarmış olduğumuz işten ötürü gurur duyuyoruz. RippleNet ve On-Demand Liquidity (ODL) aracılığıyla milyarlarca doları işleme fırsatını elde ettik. 

İki şirket de geleceği tekrar gözden geçirmeye kararlı. Hâlâ dijital varlıkların ve blockchain teknolojisinin dünya çapındaki milyarlarca tüketicinin yararına olacak şekilde, küresel ödemelerdeki statükoyu değiştirme vaadine inanıyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner