Yükleniyor...

Ripple Ödeme Ağını Dünya Çapında Genişletmek İstiyor

Ripple ürün müdürü Craig DeWitt'e göre Ripple, ABD'den Meksika'ya kurmuş olduğu havale koridorundaki başarısını dünyanın dört bir yanındaki diğer alanlara da kurmak istiyor.

ripple odeme agini tum dunyaya genisletmek istiyor

Ripple ürün müdürü Craig DeWitt’e göre Ripple, ABD’den Meksika’ya kurmuş olduğu havale koridorundaki başarısını dünyanın dört bir yanındaki diğer alanlara da kurmak istiyor.

Blockchain danışmanlık firması Prysm Group’un kurucu ortağı Reed Catalado’nun ev sahipliği yaptığı yemekte bir araya gelen Catalado ve DeWitt, şirketin genişleme planlarını hızlandırmak için çalışmalara başladıklarını belirtti.

“Bir stratejimiz var ve bunu dünya çapında genişleteceğiz. Likiditeyi seviyorum. Likiditenin likiditeye yol açtığını düşünüyorum. Bence başarı başarıya yol açar ve bunu hedeflediğimiz tüm pazarlarda uygulayacağız. Sadece Filipinler, Avrupa, Meksika’da değil, tüm dünyada birçok alanda insanların yaşamlarını iyileştireceğiz”

Ripple’ın büyük ortaklarından olan ve Meksika’da faaliyet gösteren kripto para borsası Bitso, ABD’den Meksika’ya yapılan havalelerin %2.5’unu işletiyor. Borsanın sınır ötesi ödemeler müdürü Santiago Alvarado yaptığı açıklamada, Bitso şimdiden bir milyon müşteriye ulaşmış durumda.

Craig DeWitt yaptığı açıklamada, yeni koridorlara doğru genişledikçe daha fazla insana dokunacaklarını ve hali hazırda oldukça yüksek ciroya sahip olan şirketin cirosunun günden güne katlanacağını belirtti.

Ripple, özellikle ödeme ağında ciddi başarılara imzalar atıyor. Ancak şirketin yerel kripto parası XRP, şirketin genel başarısından maalesef faydalanamıyor. Hali hazırda elinde yüksek miktarda XRP’yi tüm zamanların en yüksek seviyesinden alan binlerce kullanıcı var. XRP fiyatında beklenen hareket gerçekleşmediği için, kullanıcılar da XRP’yi ellerinde tutmayı tercih ediyorlar.

Ripple (XRP) yazım itibari ile 0.274 dolar seviyesinden işlem görüyor. XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 dolar seviyesinden oldukça uzak bir seviyede yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner