Yükleniyor...

Ripple’ın ODL İşlem Hacmi Artarken XRP Balinaları 123 Milyon XRP Taşıdı

Bitcoin 6.

ripple xrp 4

Bitcoin 6.000 doların üzerinde işlem görse de XRP şu ana kadar kendini 0,16 dolar seviyesinin üzerine atabilmiş değil. Bu durumda Koronavirüs salgınının ülkelerin ekonomisini etkilemesi durumuna karşı XRP’nin oldukça savunmasız olduğunu gösteriyor. Ancak, anonim cüzdan sahipleri, üçüncü en büyük kripto paraya ilgi göstermeye devam ediyor ve bilinmeyen cüzdanlar arasında çok büyük miktarlarda XRP hareketi gerçekleştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP hakkında başka iyi haberler de var. Bir yandan XRP’nin likidite endeksi toparlanmaya devam ederken diğer bir yandan Ripple’ın ODL koridorlarından birinde tüm zamanların en yüksek seviyesinin kırılması bekleniyor.

XRP Likidite Endeksi Yükselmeye Hazır

Avustralya Bitcoin borsalarında XRP/AUD çiftinin işlem hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerliyor. Liquidity Index Bot tarafından sağlanan verilere göre işlem hacmi son 24 saat için yüzde 29’dan fazla artarak 6.489.417’ye ulaştı. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) ise 7.164.301 iken bu rakama çok kısa süre içinde ulaşılması tahmin ediliyor.

Bot tarafından izlenen diğer iki koridor (Meksika’daki Bitso borsası (en büyük ODL koridoru) ve Filipinler’deki Coins.ph) güncel XRP likidite endeksinin mevcut ATH’lerinden çok uzakta olduğunu gösteriyor.

122.7 Milyon XRP Taşındı

XRP balina hareketlerini izleyen XRPL Monitör, son 24 saat içinde bilinmeyen cüzdanlar arasında neredeyse 123 milyon XRP’nin aktarıldığını gösteren bazı veriler paylaştı. En az 6 milyonluk XRP transferlerini içeren işlemlerin ikisi Bithumb cüzdanları arasında gerçekleşti.

https://twitter.com/XRPL_Monitor/status/1242863852938768391

En büyük transfer ise 109.9 milyon XRP’yi içeriyordu ve bilinmeyen cüzdanlar arasında yapıldı. Bu dev miktarda gerçekleşen işlem için ise sadece 20 XRP ödendi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x