Yükleniyor...

Ripple Piyasaya 1 Milyar XRP Sürdü, Fiyatta Düşüş Bekleniyor

Ripple her ayın ilk günü olduğu gibi yine emanet cüzdanından bir milyar XRP çıkardı.

xrp piyasaya sürüldü

Ripple her ayın ilk günü olduğu gibi yine emanet cüzdanından bir milyar XRP çıkardı. Topluluk geleneksel olarak, her ay başında gerçekleşen bu olaydan sonra bir fiyat düşüşü bekliyor.

whale alert xrp

Bu büyük miktar, her biri 500 milyon XRP’lik iki porsiyon halinde piyasaya sürüldü. XRP fiyatı yeşil bölgede ve CoinMarketCap‘te 0.172 dolardan işlem görürken, kullanıcılar yakın zamanda bir düşüş bekliyor. Twitter’da yer alan yorumlara göre bu duruma alışmış olan topluluk  fiyat düşüşü beklediğini dile getiriyor.

XRP Uzun Vadede Yükselemeyecek

Üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 dolara ulaşmıştı. O zamandan beri, XRP ATH’den ışık yılı uzakta. Birçok şüpheci, XRP fiyatının uzun vadede bile yükselmeyeceğini dile getirerek para birimine sadık kalanlarla alay ediyor.

Daha önce de bildirildiği gibi, kripto para topluluğunda yer alan birçok kişi Ripple tarafından yapılan piyasaya düzenli XRP sürümlerinin fiyatın yükselmesini engellediğini dile getiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner