Yükleniyor...

Ripple, SEC Davasında Öne Geçti

XRP davası sürerken Ripple, SEC'in Daubert önergelerine karşı çıkmamasıyla davadaki talebinde haklı bulundu.

Ripple'ın Baş Hukuk Müşaviri SEC'i Eleştirdi

XRP davası sürerken Ripple, SEC‘in Daubert önergelerine karşı çıkmamasıyla davadaki talebinde haklı bulundu.

James K. Filan tarafından aktarılan güncellemelere göre SEC, Daubert’in önergelerinde, Ripple’ın taraf olmayanlar ile belirli Ripple çalışanlarının kimliklerini ve bir Ripple çalışanı için kişisel finansal bilgilerini korumasına itiraz etmedi.

Ripple’ın Davadaki İsteğine SEC’ten İtiraz Gelmedi

Uzun süredir gündemden düşmeyen Ripple ve SEC tarafları arasında geçen XRP davasında yeni gelişmeler yaşandı. Yaşanan gelişme Ripple’ın elini davada az da olsa güçlendirdi. Gelişmeler James K. Filan tarafından Twitter’dan duyuruldu.

James K. Filan açıklamasında, Daubert hareketlerinde de belirtilen Ripple’ın çalışanları ve iş ortakları da dahil olmak üzere üçüncü tarafların kimliklerinin korunması isteğine SEC’in itiraz etmediğini belirtti.

Yargıç Torres‘e Ripple‘ın gizlilik talepleri üzerine gönderilen bir yanıtta, SEC şunları söyledi:

“Sanıkların Daubert önergeleri için gizlilik standartlarının özet karar önergelerinden farklı olduğunu düşündüklerine dair beyanlarına dayanarak, SEC sanıkların önergesine karşı çıkmamaktadır”

Ayrıca SEC yanıtında şunları da söyledi:

“Bunu yaparken SEC, yukarıdaki bilgi kategorilerinin özet karar brifingi için uygun şekilde gizliliğin sağlanması gerektiğini kabul etmemekte ve özet karar için benzer gizlilik taleplerine karşı çıkma hakkını saklı tutmaktadır”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner