Ripple, SEC Davasında Son Belgeleri Sundu • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple, SEC Davasında Son Belgeleri Sundu

Ripple ve SEC arasındaki hukuk savaşı, Ripple danışmanı Stuart Alderoty'e göre son tura girdi.

Ripple SEC Davasinda Son Belgeleri Sundu

Ripple ve SEC arasındaki hukuk savaşı, Ripple danışmanı Stuart Alderoty’e göre son tura girdi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), uzun bir süre önce Ripple’ı XRP’nin kayıt dışı menkul kıymet satışları gerçekleştirdiği iddiasıyla mahkemeye verdi. SEC ve Ripple arasında yaklaşık 2 yıldır süren yasal bir savaş var. Geçtiğimiz günlerde dava için yeni destekçiler katıldı ve özetler mahkemeye sunuldu. Ripple, dava için son bir adım daha attı.

Ripple, Mahkemeye Son Belgelerini Verdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple’ın Genel Danışmanı Stuart Alderoty‘ye göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki davada sona yaklaşıldı.

Alderoty, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Ripple’ın davada mahkemeden kendi lehine karar vermesini isteyen son sunumunu yaptığını duyurdu. Alderoty ayrıca, şirketin tüm kripto endüstrisi adına yaptığı savunmayla gurur duyduğunu ve mahkemeye karşı doğru davrandığını belirtti.

Önergede Ripple, menkul kıymetler düzenleyicisinin XRPnin bir yatırım sözleşmesinin teklifi veya satışı olduğuna ve neden federal menkul kıymetler yasaları uyarınca bir menkul kıymet olduğuna dair kanıt sunamadığı için SEC’in özet yargılamaya geçme muhalefetinin bir kenara itilmesi gerektiğini savundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x