Yükleniyor...

Ripple, SEC’in Özetleri Yanlış Nitelendirdiğini Söyledi

Ripple (XRP), SEC'in davadaki mahkeme dostlarının sunduğu özetleri yanlış nitelendirdiğini söyledi.

Ripple SECin Ozetleri Yanlis Nitelendirdigini Soyledi

Ripple (XRP), SEC’in davadaki mahkeme dostlarının sunduğu özetleri yanlış nitelendirdiğini söyledi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), geçtiğimiz günlerde, Federal Yargıç Analisa Torres’ten TapJets Inc. ve I-Remit Inc.’in Ripple‘ın özet karar için hareketlerini destekleyen özetler sunma taleplerini reddetmesini istedi. Bunun üzerine Ripple, önerilen özetlerin yanlış nitelendirildiğini belirtti.

Ripple, SEC’in Talebine Karşı Çıktı

Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), iki XRP taraflı firmanın davada özet vermesini engellemeye çalıştığını söyledi.

Davada XRP tarafındaki Filipinli bir havale şirketi olan I-Remit, Ripple’ın talep üzerine likidite (ODL) çözümüne büyük ölçüde güveniyor. TapJets ise günün her saatinde hızlı bir şekilde charter uçuş rezervasyonu yapmayı mümkün kılmak için XRP kullanıyor.

sec ripple

SEC, mahkemede XRP tarafında olan TapJets Inc. ve I-Remit Inc. şirketlerinin özet vermelerini istemedi. Her iki şirket de mektup hareketlerinde XRP’nin kendi iş modelleri için hayati önem taşıdığını savundu.

SEC, iki firma tarafından önerilen gerçeklerin Ripple tarafından ileri sürülmesi gerektiğini savunurken; Ripple mektubunda, SEC’i önerilen özetleri yanlış karakterize etmek ile suçladı. Ayrıca, her iki şirketin de davaya bağlı olmayan bağımsız üçüncü taraflar olduğunu vurguladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x