Yükleniyor...

Ripple Teknolojisinin Benimsenmesi Arttıkça XRP’nin Likiditesi Rekor Tazeliyor!

Üçüncü en büyük para, Ripple'ın (XRP) İsteğe Bağlı Likidite (ODL) koridorları sayesinde her geçen gün daha fazla insana ulaşıyor.

Ripple Benimsenmesi Genişledikçe XRPnin Likiditesi Yeni Rekorlar Kırıyor

Üçüncü en büyük para, Ripple’ın (XRP) İsteğe Bağlı Likidite (ODL) koridorları sayesinde her geçen gün daha fazla insana ulaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şimdiye kadar Meksika, Avustralya ve Filipinler’de önemli başarılara imza atan Ripple, ortaklık kurduğu uluslararası para transferi devi MoneyGram’ın yardımıyla genişlemeye devam ediyor. Tüm koridorlarda yavaş yavaş yükselen XRP likiditesi Filipinler’de yeni bir rekor kırdı.

Filipinler’deki ODL koridoru ülkede faaliyet gösteren kripto borsası Coins.ph üzerinde işlem görüyor. Koridordaki XRP/PHP likiditesi rekor tazeleyerek 6.041.940 seviyesine ulaştı. Avustralya’daki ODL koridoru da rekor tazelemeye yakın.

Ripple, yakın zaman önce Bitso ile kurulan ortaklıkla elde edilen başarıyı gösteren Meksika’yla ilgili verileri paylaştı. Verilere göre, 2019 yılında Bitso, bölgedeki para transferi piyasasından yüzde 1,5 gibi önemli bir pay kapmayı başardı. Şimdi ortaklar bu karlı sektördeki paylarını artırma planları yapıyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x