Yükleniyor...

Ripple ve Popüler Borsa, 366.2 Milyon XRP’yi Harekete Geçirdi

Bu yıl XRP trade'ini askıya alan Bitstamp borsası ve Ripple birlikte toplamda 366 milyondan fazla XRP token'ını transfer etti.

xrp 2

Bu yıl XRP trade’ini askıya alan Bitstamp borsası ve Ripple birlikte toplamda 366 milyondan fazla XRP token’ını transfer etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz 24 saat içinde Ripple ve Bitstamp borsası, dahili olarak ve piyasanın diğer önemli oyuncularına 366 milyon XRP transferi yaptı. Veriler Whale Alert tarafından paylaşıldı. Bu verilere göre Ripple, 235.1 milyon XRP’yi hareket ettirdi.

Whale Alert’ın son tweetlerine göre, önceki gün San Francisco merkezli şirket Ripple, ikisi devasa olmak üzere üç XRP işlemi gerçekleştirdi. Şirket, cüzdanları arasında 230,2 milyon XRP’yi iki parça halinde kaydırdı ve Houbi’ye 4,9 milyon XRP gönderdi. Aktarılan toplam tutarın fiat karşılığı 240.160.021 dolar.

7137


Ripple ve SEC davasında, menkul kıymetler düzenleyicisinin Bitcoin ve Ethereum ile ilgili dokümantasyon üretmek zorunda kaldığı Ripple lehindeki son mahkeme kararından sonra XRP, CoinMarketCap’te dördüncü sıraya yükseldi. Ayrıca, XRP fiyatı şu anda bulunduğu 1 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Bitstamp, 131,1 Milyon XRP’yi Transfer Etti

Ripple’ın Avrupa ODL koridorunun 131.1 milyon XRP’yi transfer tespit edildi (133.550.138 dolara eşit). İşlemler, kripto para ticaret platformu ile kurumsal yatırımcılar için XRP ve diğer dijital para birimlerini tutan bir borsa ve kripto saklama hizmeti olan BitGo arasında yaklaşık 20 saat önce yapıldı. İlginç bir şekilde Bitstamp, SEC’e karşı Ripple davasının başlamasının ardından Ocak ayında XRP trade’ini askıya alan kripto borsaları arasındaydı.

XRP Bitstamp0904

XRP’yi listeden çıkaran diğer büyük borsalar Bittrex ve Binance US oldu. Bu arada, Twitter’daki #relistXRP kampanyası güçleniyor ve daha da genişliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x